bugün

Keşke daha fazla görüşebilsek daha fazla sarılabilseydik be dayı. Keşke zaten uzakken bu kadar uzaklaşmasaydın.
anlat, güzel mi oralar?
sevgili uludağ sözlük yazarlarımızın yaşarken kıymetini bilemediği ya da hak ettiği değeri göstermesine rağmen içinde ukte olarak kalanlardır, söylenilmeyen yahut söylenemeyenler. Başlayalım.

Dede, ben senin sandığın kadar iyi biri değilim. içki, kadınlar, uyuşturucu bunların arasında yaşadım hep. Piçin tekiydim. Sen bana güvenirdin ama ben güvenilmeyecek yavşağın tekiydim. Sana iş konusunda da hep yalan söyledim, zaten ben hep yalan söylerim kurban bayramları hariç. sen anaannemi çok sevmişsin ama kusura bakmazsan ben hiç sevmiyorum. 2 yıl görmesem 5 yıl aklıma gelmez. dayımıda sevmiyorum. tamam senin ne kadar çok uğraştığını, ne fedakarlıklar yaptığını biliyorum ama oğlun tam bir gavat. Ya zaten ben bir seni bir de annemi seviyorum. Kusura bakma dede, bunları sen yaşarken söylemek istedim ama ömrüne süre biçince doktor, bırakayım da kalan zamanını mutlu geçirsin dedim. Yine de mutlu geçiremedi. Çok özür diliyorum ben böyle işin *mına koyayım.