bugün

Masumlar apartmani safiye'nin anasını tokatlarım.
Cumhuriyetin ilk yıllarına gitmek isterdim, ya da lale devrine o zamanlar daha akp yoktu.
90'lı yıllara gider makineyi bozardım.
başbuğ attila'nın o kahpe goth kızıyla evlenmemesi için her şeyi yapardım.

emir timur'u, altın orda'yı yıkmaması için ikna etmeye çalışırdım.

şehzade mustafa'yı çadıra girmemesi için kaçırırdım. lol.

başbuğ atatürk'e çok fazla sigara içmemesini ve alkol tüketmemesini söylerdim. ben gelecekten geliyorum, siyasal islamcılar ülkenin içinden geçiyor derdim.

esat oktay'ı otobüse bindirmezdim.

yavuz'a, kürtleri ülkeye alma derdim.

talas savaşı'na gidip atalarıma, lan islâma geçmeyin, geçerseniz akape başa gelecek derdim.

sultan alparslan'a o adamla kavgaya girme derdim.

anadolu'ya akın akın gelen oğuz türklerinin yolunu keser, lan bu ülkeye girersek çok kanımız akacak, teröristler yüzünden torunlarınız ölecek. balkanlara gidin. balkanlardaki halkları türkleştirin. burası fesat topraklar, burası illet ortadoğu derdim. ya da bir şekilde amerika'yı keşfedelim derdim. kızılderililerle rahat rahat yaşardık. zaten kültürümüz de yakın.

adnan menderes'i, turgut özal'ı ülkenin başına geçmemeleri için kaçırırdım, uzun yıllar tutsak ederdim.

rusya'daki türklere şu ruslarla evlenmeyin, baskı altında tutmaya devam edin yoksa ruslaşacaksınız derdim.

çin'deki türklere lan çıkın buradan, çinlileşeceksiniz derdim. vs.
1992 yazına donerim, şimdiki aklımla o yıldan itibaren yaşarım hayatı.
Elimde bir silahla Zaloğlu Rustem'in son Türkmen şehzadesi Mustafa'yi yere indirdiği anı önler, Rüstem ve oğul katili Süleyman'ın kafasına sıkardım. Orduyu tekrar toplayıp istanbul'da törenle Mustafa'yı tahta geçirdikten sonra zamanımıza geri dönerdim.
Ben 2021 nisan mayıs aylarına giderdim, diplomamı almışım, işe başlamışım bir de yüksek lisansa devam ediyorum. Yalnız eve çıkmışım da aksam balkonda kahvemi ictigim geceye yani. Tüm bunlar o tarihlerde olmayacaksa daha da ileri gidebiliriz sıkıntı yok o zamana kadar geçecek günleri yaşamamış olmak hiç üzmez, hani öyle bi sene, öyle bi hayat şimdiki.
birilerinin geçmişini ......
Gidip 2010 yılından baştan başlardım.
güncel Önemli Başlıklar