bugün

titizlikle yürütmekte olduğum çalışmaların sonucunda ortaya çıkan istatistiksel veri ile çıkan yargı.

tabii yargı erkekler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. malum karakter sorunu yüzünden belirtemedim. karılar için bu oranı yapacağım ikinci bir çalışma sonucu bildiririm.

malesef böyle bir durum var arkadaşlar. bilmem karı düşürmeye çalışmak belki çok kötü değil ama bu işler biraz denk gelmeye filan bağlı. dolayısıyla amaç bu olunca çok şık olmuyor.

ben yüzde 17 lik dilimdeyim. hiç bir sözlük karısını istemiyorum burada. haa sevişmek istemek ayrı onlara kapım açık. ama düşmek isteyen bana gelmesin. duygusallık isteyen hiç gelmesin sikerim.
(bkz: barney stinson tarzı istatistik)
doğru önermedir.

imzamı yazının altına atarım.

düşürdün mü derseniz evet. ama anlatacak kadar göt değilim.
ben olsam %83.3655 falan yazardım.

(bkz: küsüratlı rakam verince inandırıcı olmak)
istatistikte inandırıcılık etmeni etklenmiş yüzde 83 tür. 17 lik kısmında yer almak da güzel.

(bkz: tüik)
yüzde 83'lük karı oranı gerçekten düşük. en azından yüzde 85 karı yüzde 15 dana eti olması lazım. kaldı ki avrupa birliği standartlarına göre en az yüzde 90 karı yüzde 10 dana eti olması gerekiyor.
yazarların yüzde 83'ünün erkek yüzde 17'sinin kadın olduğunu ortaya çıkaran önermedşr.
öznel değil bilimsel bir verinin sonucudur. yani burada sıkıntı yoktur dostlar. isteyen istediğini yapsın. oran belki de dünya ortalamalarındadır. ama şu entel dantel tavırları bıraksanız keşke. abazayız biz hade diye yaklaşsanız hatunlara daha iyi olur.
yine azınlıkta kaldığım istatistik.
yüzde 17' lik kısımda olduğum durum.
(bkz: küsürat ver daha da inandırıcı olsun).
http://galeri.uludagsozlu...var-dediler-geldik-49426/
--spoiler--
ve sonuç hep hüsran...
--spoiler--

doğru olabilecek önerme.
(img:#175865)