bugün

yazarların dayanma gücünü sınıra getiren şeylerdir.
Hayat. Harbiden her geçen gün daha Kötüye gidiyor. 1 olumlu 10 olumsuzu birlikte getiriyor.
görsel
birkaç gün önce bira sonrası dediğim durumdur. bir sabır var o sabır taşı çatlarsa etrafa fena sıçrar. fazla alttan alırım ama bişeyler sınıra dayandıysa ve fazla tepeye çıkardıktan sonra olan haldir.
Sevdiğiniz kişinin neyse canım ben yattım deyip telefonu kapatması hayır adam şurda iki güzel laf ediyoruz.
Yalnızlık. Yeter ulan demekle de çözülen bir şey olmuyor.
yolda yürürken sigara içenler, yere tükürenler, bitmek bilmeyen vizeler...
müslümanların yaptığı yanlış şeylerinden yola çıkarak müslümanlığa laf atan patlak beyinler. hemen hemen her yerde karşılaştığım bu patlak zekanın örneği insanlar ne yazık ki çoğalmış durumda ve gitgide kendilerinin haklı olduğunu topluma inandırmayı başarmışlardır. acıdır ki yaptıklarının kendileri de farkında olmalarına rağmen inatla başka bi gün başka bi örnekle karşımıza çıkmaya devam etmektedirler. (bkz: şişli etfal de ayaküstü sıçan teyze)
bu patlak zeka örneği insanların azalarak bitmesi dileğiyle. teşekkürler makina.
ödevler, dersler, sunumlar, sınavlar. kısaca okula dair her şey. bitse de gitsek.

ileride burayı "keşke okul yıllarıma geri dönebilsem" şekilde editlememek dileğiyle.
Türk dizilerinde konuların hep zenginlik ve fakirlik üzerine kurulması.
Sorgulamalar.

Dini felsefi sorgulamalar.

Nefret ettim teoloji okuduğuma.
Cahil bi mukallid olarak kalsaydim egosit bi sekilde sadece kendini tatmin edip harekete gecen basit biri olabilirdim halbuki.

Hayir bu tembellik degil.

Mutlak doğru diye bi şey var mi sizce?

Herkesin dogrusu kendine gibi.

Kurtuluş agnostisizm de mi acep...
firmamda bir çocuk var her gün kaza yapıyor yeter ulan artık bir senedir araba kullanıyon hala öğrenemedin.
ne zaman evleniyorsun sorusu. ben evlenmeyeceğim teyze, tövbe ettim inan olsun. sözlükte açık saçık ve sapıkça başlıklar görmek, yeter artık adam olun sözlüğün kalitesini bozmayın. masa başı iş yapmaya da yeter, hayatıma hareket lazım lan, hep aynı terane yeter. çevre ne der muhabbetine de ayrıca sinir oluyorum. benim hayatıma çevre mi karar verecek s..yım çevresine.
çalıştığım birim. şikayet dinlemekten bıktımm.
Elektrik muhabbeti gelse de herkes rahatlasa.
her şeyin halktan saklanması. işlerine gelince açıklıyorlar, işlerine gelmeyince üstünü örtüyorlar.
akp'nin yapmaya çalıştığı algı operasyonu. yeter ulan koyunlar bile yemiyor artık bu zırvaları.
bizim ev sahibinin yaptığı sahtekarlıklar.
(bkz: işsizlik)

evet yeter ulan !
3 yildir bitmeyen kredilerim. Yeter ulan valla yeter. Bitsin artık. Ode öde imanim gevredi.
Suların hala gelmemesidir.
Kendime bolca dediğim cümledir. Yeter artık içme, yeter artık yeme, yeter artık geç kalma, yeter artık para biriktir etc.
meanwhile in turkey çatısı altında yaşanan her şey.
günlerdir gelen şehit haberleri.bitsin artık bu olaylar.yeter.
güncel Önemli Başlıklar