bugün

görsel
Hayatın akışına müdahale etmeye çalışıyorum.
(bkz: kişisel gelişim)
Çoğunlukla Müzik doludur. ilgi alanlarım olmasa öldürmüştüm kendimi herhalde.
görsel
iç güveyinden hallice.
Koşturmaca, sevgiyi tanıma,güzellikleri sevdiğim ile birlikte yaşama, güzellikleri izleme, bazen güzel giden şeylerin yavaştan parçalanması.

görsel
görsel
görsel
görsel
B.k gibi olm neyi soruyorsun lan. Milletin yaşamını okuyayım da depresyona mı gireyim. instagram açmadım sırf üzülmeyeyim diye. Senin için özetleyeceğim ama. Rihanna dan work work work bütün sevipte sevişemeyenlere gelsin
Ölü gibi.
Sürekli bir aksiyon, bir mücadele hali.
taşrada yaşam mücadelesi veriyorum. medeniyet görmek istiyorum ama yok. Sanırım bütün ömrüm evde geçecek ve burada çürüyüp gideceğim.
görsel

Bu şekilde uzanıp sorguluyorum her şeyi.
görsel

Evet, hayatımın özetini görmektesiniz.
görsel
Çoğunlukla deli gibi çalışmakla geçiyor...
görsel
Aynı böyledir. Tembel ve işsizlikten filozofluk.
şahsen öyle çokta özenilecek bir yaşamım yok anlatmayada gerek yok.
görsel
Aslına bakarsanız yeni yeni düzene girmeye başladı. inşAllah daha iyi olur ne diyeyim.
iki hafta öncesine kadar çok daha iyi sayilabilirdi. umarim en kısa zamanda yine işleri yoluna koyabilirim.
Gittikçe her an sürekli daima kısalan hayatımı iyi şeylerle geçirmeye gayret ettikçe olmuyor olduramıyorum.
ev iş okul, arada da yiyip sıçıyorum.
Dirayetli bir biçimde, gelecekle değil geçmiş kırıntılarıyla birlikte günleri hissederek bir bir yaşamak.

saltlıkla kurulan ütopyadaki dünyevi akılla günlere sığdırdığım birkaç nota parçasıyla hayaller kurmak.

Artık can sıkmaya değil dans etmeye ihtiyacım var.
https://youtu.be/mF8QMvKztQA
Son bir bucuk yil cok kotu gecti umarim bir kac aya duzelecek.
(bkz: leş)
her şeyi tek başıma yaparım. gündüz çalış, iş çıkışı biraz alış veriş, bir yerlerde bir şeyler ye iç falan, bazı akşam pc başında, bazı akşam o bar senin bu bar benim, haftasonu motosikletle nereye eserse gazlamalar falan filan teker yuvar gidiyoruz.
Güzel aslında, bok eden benim. Ama paradoksal bi şekilde daha fazla boka batmamak için bir miktar kendim boka batırmak zorundayım.

Ama güzel yapacağım her şeyi sözlük. Biliyorum sürekli söylüyorum bunu ama gerçekten öyle yapacağım.
Böyle gözden uzakta, kendi halinde, abartılı olmayacak. Papatya gibi olacak işte. Amaan papatya işte denilebilecek ama bu minik şey nasıl bu kadar güzel olabilmiş diye de düşünecek insan.
Nasıl gidiyor lan ? Ben şahsen burda daha mutluyum. O kadar berbat. Buna da şükür ama...