bugün

Saat 21.00 civarı ablam yanımda oturuyor bende televizyonda boş boş bakınıyorum neyse " ben efsaneyim " filmini gördüm milyon kere izledim filmi ama yine izliyoz işte neyse filmin ortalarına geldik ablamla filmi değerlendiriyoruz bende sonu keşke böyle bitmese adam öldükten sonra ne anlamı var amk diyorum ablama, kendi içimdende keşke sonu farklı bitse diye geçiriyorum, neyse ablama bir kaç defa öyle sonunda adam ölmese felan zart zurt dedim oda ozaman ne anlamı var dedi. Her neyse filmin son sahnesine geldik hepinizin bildiği o kadın zombi iyileşiyo onun eşi camı çerçeveyi indiriyo neyse kadınla çocuk kaçıyo adamda el bombası atıyo ölüyo ya heh o kısıma geldik işte her şey o zombi kadının iyileşme sahnesine kadar normal işte zaten 5-6 defa izledim bitsede değiştirsem diye bekliyorum. Ardından yaşanan diyologlar.
- Lan bidakka noluyo lan kadın kapıyı açmaya gidiyo böyle bir sahnemi vardı abla ?!?!?
- Bende hatırlamıyorum böyle bir sahneyi
-Abla adam dışarı çıktı. Dışarı çıkmadığına eminim!!!!!
-Derin sessizlik
-Sessizlik
-Sessizlik
-Film bitene kadar sessizlik
-Ardından ablamla 2 dakika boş boş bakışma
-Lan adam ölmedi amk, noluyo abla!!
-Alper sonu değişsin diye diye değiştirdin.
Ardından internete ben efsaneyim sonu yazana kadar özel bir gücüm var zannettim la meğer filmin iki tane sonu varmış mk. Akşam akşam ekşın yaşadım ablamla ama o internete bakana kadar yaşadığım şeyleri burda anlatamam yani tarifi yok.
Az önce pencereden bakarken büyük bir parlaklık dikkatimi çekti, bir baktım bahçe yanıyor bir de uçuyor bu alev. Dikkatli bakınca bahçedeki cips paketi dağına vuran turuncu sokak lambası olduğunu gördüm...
bi' keresinde götümü sikiyolardı az kalsın. *
travestilerle uğraşmican aga
Dağda unutulmak. Detayını anlatamam kusura bakmayın. Kimse yokluğumu fark etmemişti.
Adam arabayla yolda yürüyen birinin kucağındaki köpeğe çarptı. Evet sadece köpeğe, nasıl başardı bilinmiyor.