bugün

bir kaç sene önce nereden olduğunu hatırlamıyorum bir mıknatıs bulmuştum küçük daire şeklindeydi o an aklıma hain planlarım gelmişti bile,otobüse bindim ve binerken o mıknatısı akbil yerine yerleştirdim böylece benden sonra gelen akbili basamayacaktı fakat planlarım bununlada sınırlı değildi hemen şöförün arkasına oturdum ve benden sonra gelen kişi akbilini basmaya çalışmaya başladı,şöförün telefonla oyalandığını görünce kendimi tutamadım ve uyduruk bir ''dürüt'' sesi çıkarttım önce kimse sallamadı fakat sonra ''dürüdürüdüt dürüdürüdüt dürüdürüdürüdürüdürüdüdüt'' yapınca herkes akbili basan kişiye baktı şöför ''en azından o kadar uyduruk yapma'' dedi akbili basmaya çalışırkenki utancı ve ezilmişliği suratından okunan kişi kıpkırmızı oldu,sonra ayağı kalktım ve ''paran yoksa isteyebilirsin utanılacak bir şey yok'' dedim ve çaktırmadan mıknatısı çıkarttım sonrada kendi akbli bastım cebimdeki 2 tl bozuğuda herkesin görebileceği şekilde kıpkırmızı olmuş zavallıya verdim ''al ihtiyacın vardır senin'' dedim az kalsın ağlayacaktı.
Bi gün sevdigim beyin e harfiyle başlayan bi kızı sevdigini ögrendim kuduruyorum tabi ben oldugum aklıma bile gelmiyo işte ezgi diye bi kız vardı okuldan sevdigimle yakınlardı onu seviyodur diye düşünüyodum buna fake hesapla bu seni seviyomuş diye yalan sıçtım okulda dedikodular dönüyo ortaya çıkıcam diye totom atıyo falan filan derken megersem sevdigim bey beni seviyomuş ama noldu mesajı attıgım kızla manit oldular ben pert tabi. Böylelikle kendime ipnelik yapmış oldum.
trafiğin yoğun olduğu saatlerde okulun yaya geçitlerinde düğmeye basıp araçlara kırmızı ışık yanmasına neden olmak.
kedimi kucağıma alıp onu çıldırtmak için kedi videoları izlerken kedim kafayı yedi ve bilgisayarın tüm deliklerinden içeriye bakmaya çalıştı. ekrandaki kediyi görebilmek için.
Eyyy Ebraryz, sevdiğim bey ne demektir aq. 1970 Türkçesi konuşmanın sırası mi simdi?
üzerinden yıllar geçmesine rağmen hiç unutmam. ortaokul zamanlarında bahçede gezerken zil çalmış görevli hocada bizi sınıfa göndermeyi kızarak yaptığı için kıl olmuştum. Bizimle birlikte okula girdi ve tabii biz ondan hızlı adımlar atıyoruz arkamızdan vurmasın falan diye o da arkada okulun kapısını kapatmaya uğraşıyordu. Dönüp kafasına jelibon atmıştım saçlarına yapışmıştı şekerli şekerli bir de kıvırcık saçlı hocaydı. hisseder hissetmez dönüp arkasında ki çocuğa tokatı yapıştırmıştı. Haahahha üzgünüm arkadaşım.
güncel Önemli Başlıklar