bugün

işimiz gücümüz olmasın havadar hafif esintili bir yerde, ne kadar can sıkıcı şey varsa konuşalım. birinin derdini dinleyip dertlenmeyeli de çok olmuş.

hep o enstantane gelir gözümün önüne, biraz da sitemli konuşursun ya, sigara elindedir ama rüzgar içer.
En iyi halime ulaşmak istiyorum manevi olarak.
burada açıklamamak daha iyi.
Her şeye sıfırdan başlamak. Aile, eş dost seçmeksizin.

Bunu yapacak göt olsa belki yapardım da, elime imkanlar geçmedi değil. Sadece istemekle yetiniyorum.

Alternatif gerçeklikler arasındaki en zavallı "kendim" olduğumu düşünüp üzülüyorum bazen: zira bir şeyleri değiştirmeye cesaretim bile yok.
Görüp beğendiğim her şeyi alabileceğimi bilmek isterdim. Bi amaç verirdi. Günümüzde bu bile yok.
fransızca öğrenmek, işte bi pozisyon daha yükselmek.
fransızca öğrenmek, işte bi pozisyon daha yükselmek.
şu an sadece uyumak dinlenmek istiyorum ama ev misafir dolu.
Hayalini kurduğum leptobu almak.
Kampa gitmek . Alkolü bırakmayı isteyebilirdim ama istemediğimi fark ettim .
Siir yazabilmek.
karantina gunleri bitip nezih bir mekana gidip bağıra bağıra " ah le yar" türküsüne eşlik etmek isterdim.
Şu an; Coronavirüsle yapılan mücadeleye, toplumun bir ferdi olarak, başta evden çıkmamak, olmak üzere, diğer resmi uyarılara uyarak, destek vermek. Hastalığın son bulmasına, katkıda bulunmak, yegane isteğimdir.
Şu an bürodan çıkıp bir kafede kahve yanında sigara içmek ama habitatlarım, kafeler kapalı...
Başarılı olmak istiyorum. Felsefeyi canlandırmak, edebiyatta ya da parapsikolojide Nobel almak istiyorum. Hayatın hakkının anca böyle verilebileceğine inanıyorum.
Hayal tabi, ama imkansız değil.
Evi toplayıp ankaranın içine taşınmak.
güneşin batımında yağmur yağarken sigara yakıp sagopa kajmer dinlemek istiyorum.
Hoşgeldin 2011 Facebook.
Deniz kenarına gidip 1 şarjörü boşaltana kadar havaya sıkmak istiyorum.

Bezdum.
Sirtimda cantayla dunyayi gezmek.

Bir eylem. Hihihihi.
Oturup şunu çalmak istiyorum, varyasyonlar da uydururdum buna ne sarardı.

https://youtu.be/hVXD1lyXrqk

piyano yok, piyano lazım.
Alayım çadırı, yürüye yürüye gezeyim kamp kurayım gibi isteklerdir.
önceliğim hızlı okuma kursuna gitmek.
ancak beni istediğim hıza ulaştırabilecek bir sistem olduğundan şüpheliyim.
sevdiğim insanın resmini büyük boy çıkarıp odama asmak ve gece yatarken son gördüğüm yüzün onun yüzü olmasını, sabah uyandığımda da ilk gördüğüm yüz onun yüzü olmasını istiyordum. ve bunu yaptım.
Yeni fikirlerle yeni insanlar tanımak. Yeni bir şehir yeni bir okul. Ama bunların hepsini eski bir arkadaş ile yapmak. Eski ama eskimeyen arkadaşla.
güncel Önemli Başlıklar