bugün

saatin daha 22.54 olması.
38. uykusuz saattimde sebebi psikolojik olarak tescillettirmiş olmama rağmen ben de bilemiyorum. Sadace uykum yok! ilacı yeni bıraktığımdan kullanmak da istemiyorum. Hayırlısı diyelim.

(bkz: redepra)

Edit:kimisi için tevilli entry. "Biz krallıkta yaşıyoruz. Ha bura saat daha erkendir."
Okumadım salak entryleri içiyorum ararsam açmayın.
şiir dinlemek.

ismet özel -ağlamadan 1970
insomnia evresine doğru gittiğim süreç. Artık gündüz güneşinden çok gece parlıyor. Tüm gün bir şey yapmak istemeyip hepsini geceye bırakıyorum. Tehlikeli olmaya başladığı aşikâr.
Çünkü iş bunu gerektirir.

görsel
misafirlerimin konforunu sağlıyorum.
sağlıklı uyumaları için takipteyim. bana emanetler.
çünkü sabahın köründe kalkıp staja gidip kendi birimim yetmiyormuş gibi diger birimlerin de islerine yardım ediyorum. stajdan cıkıp işe gidiyorum gelince de uyumuyorum bayılıyorum sonra da yarın hafta sonu diye uyumamak icin sözlükte takılıyorum.
Keyfi muhabbet beklentisi olabilir son tahlilde.
Ruhuma kahvaltı yaptırıyorum sözlük yemesi ve yenmesi gereken düşünceler var. karnı doyup yorgun düşünce uyuruz inşallah ya.
Gündüz uykusu.
Yatağın soğuk tarafına yatmışım.
'o'nun uyumasını bekliyorum. aramızda kilometrelerce mesafe olsa da olduğu şehre doğru bakıp izlemek istiyorum. kafayı da yemiş olabilirim tam emin değilim.
Cuma akşamının tembelliği, başıboşluğu. Rahatlık.
Bir hastamın iyiye gidiyor olduğuna sevinirken, aniden kötüleşmesi..

Halen bazı hastalarımı içselleştiriyorum ve bu gerçekten yorucu oluyor.
Tam uyuyacaktim ki huzursuz bacak sendromu denilen bu lanet yine basladi.HBS siz uyumak istersiniz o uyandırmak.
setubal maçının sonucunu bekliyorum 6300 lra gelcek 1 gole.
güzel bir sohbet varken uyku nedir allasen.
geceler daha sessiz etrafta gezen uyudurma aileleri ve yalandan kahkahalarını görünce sinirim bozuluyor . o 7-15 yaş aralıgındaki çocukların bağrışmaları beni öldürüyor. nedenmi gece çünkü geceleri sadece dertli ve yalnız insanlar oluyor birde sevişenler adını aşk koyup mantık evliliği yapanlar. bilmiyorum kararsızım ama geceleri daha güzel dünya o yüzden uyumuyorum geceleri, ha birde ben çetin bi kışın gece 2-4 sularında doğmuşum belki de ondandır.
Biri varda onu düşünmekten uyuyamiyorum.
Uykum yok.
güncel Önemli Başlıklar