bugün

yazarların unutamadıkları oral seks deneyimleridir. sene 2004 daha 25 yaşındayım ve benden on yaş büyük bir sevgilim var. ilişkimiz sadece seks üzerine kurulu ve iki taraf da bundan mutlu. bir gun bana ağzına almak istediğini söyledi; her zamanki gibi yalnız yaşayan bir arkadaşın evine atmışız kapağı. benim de işime geldi; malum düzenli seks hayatın yoksa ilk posta çok çabuk geliyor amk. başladı ufak ufak emmeye. yatak duvara yapışık. avuç içlerim duvarda, çıldırıyorum. dizlerimin üstündeyim. baktım gelmek üzereyim, söyledim, geliyorum dedim. hunharca emiyordu. iki gözünü birden kırparak tamam gibi bir işaret verdi. artık sonlardayım, patladım patlayacağım. hadi dedim. ağzı dolu bir insanın cevaplayabileceği kadar cevapladı. iiii diye bir ses çıktı sadece. peçete diye haykırdım. kaşlarını kaldırdı. ağzına mı boşalacağım diye sordum kafasını salladı. emin misin dedim o kafa yine emme basma tulumba gibi sallandı. gerçekten emiyordu ama. boşaldım. iliklerimi çeker gibiydi. hepsini yuttu. kemiğime, iliğime kadar hissettim boşaldığımı. şaşkındım ama, daha önce deneyimlemediğim bir şeydi. ne yaptın öyle dedim. iliklerine kadar emdim dedi. yuttun mu dedim. evet protein dedi güldü. şerefe dedim ve biramı kaldırdım. bir daha hiç öyle orgazm olmadım. unutulmazdı...!