bugün

Kilolu halimle Hiç durmadan tek seferde 85 yapmıştım dediğim rekordur.
askerdeyken kırılan rekor.
nizami şekilde 70 küsür. Şimdi 15 falan anca
5 şınav.
Ortamdaki kıza göre değişir.
bir tanedir. ikinciyi çok denedim ama olmadı.
35-40 arası bir şeydi unuttuk artık ne olsun.
57 çekmişliğim var. Lise çağlarımdayken iyi çekerdim. Şimdilerde 30 falan ancak yaparım herhalde.
19 yaşındayken rekorum 100dü.şimdi yaş 24 35-40.
askerdeyken 35

eveet yarım solaaa dön! cehpe vaziyeti alınacak, aaal! biir kiii! çeeek! 1 piyadeeeğ! ah ulan zevkli zamanlardı be. şöyle güzel şeyler aklıma gelince, iyi ki gidip tecrübe etmişim diyorum.

sabah sporumuzu yaptıran sözleşmeli bir er vardı. çok güzel spor yaptırırdı. ne yapıp ne edip, askerleri spor esnasında gaza getirmesini bilirdi.

fiziki etkenleri var evet, ama piskolojik boyutu da var. insan psikolojik olarak motivasyon aldığı zaman, o an yapamayacağı ve yapmaktan korktuğu hiç bir şey yok. bir yerden sonra da fiziki kondisyonunuz daha fazla el vermediği için de, bırakmak zorunda kalıyorsunuz. ama önemli olan, o aldığınız motivasyonla kaç tane şınav çekebildiğinizdir.
50. ama o zamanlar lise ikide ve 55 kiloydum. aslında yine yaparım ben bunu. hatta sözlüğe videosunu da atarım. evet kendi kendimi gazladığım bu giri benim fit vücut yeminim olsun.
15 tane çekebilmiştim.. Adam olana çok bile. Şınav çekeceğime kardiyo çalışırım daha iyi aq. Plankta iyiyimdir fakat şınav işini beceremiyorum..
tek elle mi? iki elle mi? el üstünde mi? parmaklar üstünde mi? yumruk üstünde mi? hiç ayrıntı verilmediği için bilemeyeceğim şınav rekorudur.