bugün

lağım faresinin sadece kuyruğundan korkuyorum. kuyruk çok fena. bak hayvan değil kuyruk. aslında korku da değil, bi değişik tiksinme irkilme arası acaip bir şey. bakamıyorum. baksam ağzına sıçarım ama bakamıyorum amk.
Sıradışı mıdır bilmem ama genelde dalga geçiyorlar: tavuktan korkuyorum. Hatta korktuğum tek şey.

O kadar korkarım ki yanımdakinin arkasına saklanırım. Rüyamda falan görünce terin suyun içinde kalıyorum. Çok korkunçlar iq. Lütfen siz de korkun.
Sadece uçaktan korkarım.ama yinede sakinleştirici içerek 9 kere bindim. Biraz daha cesaret edebilirsem seneye umreye gideceğim.4 saat gözümu korkutuyor.
Doktorlar. Aşırı derecede ürkütücü geliyorlar bana, bu yüzden bir çok hastalığımı kendi başıma atlatmaya çalıştım.
Düşünüyorum ki.... Yok. Harbiden lan. Bir tane bile fobim yok. Keşke benim de fobim olsaydı. Ortamlarda "abi benim mesela şuna fobim var ya. Olunca dayanamıyorum ayaklarım ters dönüyor mesela. O derece" derdim.

Çok gelirli hastalığıdır. Fakir olunca insanın fobisi de olmuyor.
Kendilerince sıradışı olmayan korkulardır.
Cicivinden en heybetli kuşuna kadar deli gibi korkarım. Hatta tüylerinden, kanat seslerinden bile korkarım. Resimlerine bile dokunamam. Neyse düşünüp daha fazla ürpermek iyi gelmeyecek bana.
Akrepten aşırı korkarım. Herkes ürperir ama benimki biraz farklı. Gördüğüm zaman camdan bile atlayabilirim o derece. Bak gene ürperdim.
Delikli şeylere karşı olan bir fobim var. Hatta bunun Bi ismi de var. Görünce çığlık falan atıyorum.
Anlam veremediğim Bi korku bu.
güncel Önemli Başlıklar