bugün

sözlük alsın ihaleyi yazarlara gold üyelik verilsin. parası neyse verelim. *
yazarları coşturacak teklifler.
bir adet arap, bir bidon zeytinyağı ve arabın taşaklarını sıvazlayacak bir adet az kullanılmış emo.
nickimi veririm. *

sadece marka değeri 623.345.753 usd değerinde.

evet lan yine küsuratlı rakam mottosu!
2948301203930293920309912929 euro.

(bkz: vurucam kırbacı vurucam kırbacı)
ihaleye katılmak için gereken geçici teminat mektubunu hiçbir bankadan alamadığım için katılamadığım ihale. ulan ne hayallerim vardı oysa...
bi biskrem versem..?
bütün sözlük yazarları 10 ar tl verse üstünü de tamamlayıp uludağ süperligi markası altında kewell-baros-arda-güiza-alex-nihat-tabata gibi yıldırları monitörlerinize sunabilirim diye düşünüyorum.haydi arkadaşlar uludağ-fuck elele hep beraber süper lige!
edit:yazarlarımız ortama bastığı takdirde uludağ süperligi ikonunu tıklatarak maçları heyç di kalitesinde ekranlarınıza sunucağız!
teklif: valla bak bize gelir izlersiniz hepiniz. yerlere minder falan atarız?
3 karton kısa marlboro.

bu zamlardan sonra kesin kazanırım.
en fazla; evdeki bilgiayarımı verebilirim. en değerli mal varlığım. hiç de fena değil ya, yukarıdaki tekliflere bakınca; büyük ihtimalle turkcell süper lig yayın hakkı, benim.
sözlük olarak en fazla cool adam'dan gelmesini umduğumuz tekliftir. gerisi yalan.

cool 5 milyar dolarla ihaleyi aldıktan sonra lig maçlarını açık bir kanalda yayınlayıp hem vatandaşı hem de türk futbolunu sevindirmeli.

bencil olma cool, sevindir insanları.
benimki tekliften öte bir vaad.

-ronaldinho 1 tl olacak.
-ezilenler şampiyon olacak.
Ben acun ılıcalı'yı veriyorum!! var mı!
+bluevelve+cool adam+kernel amadeus+rus hatun!
-rus kalsın. diğerlerini götüreceksen senindir ihale.
valla içinde ceylonundan rize harmanına 7 farklı markayı karıştırdığım çaydan veririm, yanınada 1 kez kullandığım gilet blue 2, yanında diyanet takvimi 14 günlük.
(bkz: yokum)
maldonado + 1 milyon dolar. *
bir torba hıyar, bir kasa mandalina ve bir çuval patates.
(bkz: yrrak afedersin)
tasolarımı ve bilyelerimi veriyorum.
günahımı vermem...
iki ciklet bir de eldeş* taso'mu veririm.