bugün

ilk olarak eski bir yazar olduğumu belli etmek istiyorum, eski hesabımı farklı sebepten kapatmıştım. bu sözlük eskiden oldukça kaliteliydi fakat şu hali içler acısı. trollüm diye geçinen insanlar mide bulandırıyor, cinsiyetçiyim diye geçinen abazalar kaynıyor, ensestçi midesizler gün geçtikçe artıyor, sizler kadınları aşağılayıp özelden yavşayan pisliklersiniz. ilgi çekmek amacım değil diyip orasını burasını paylaşan instagram kızlarıda burada. o kadar saçma bir yer oldu ki burası okumaya değer başlık bulmak için özellikle aramak lazım artık burada. bir şeyler paylaşmak isteyen düzgün yazarları eksi yağmuruna tutuyorsunuz, aşağılıyorsunuz. saygılı erkeklere saçma sapan lakaplar takıyorsunuz, yüz vermeyen kızlara kezban diyorsunuz. acınası yaratıklarsınız, şimdi ben bunu neden yazdım... sebebi sizden bıktım, görmekten usandım ve gidiyorum. buraya kadar okumayı becerebilen var ise umarım dokunurda hal ve hareketlerini gözden geçirir. kalan düzgün yazarlara lafım yok, sadece sabır diliyorum onlara. geri kalan insanımsılar ise yanarak ölebilir.