bugün

Selam ekmek arasi,

XXXXX başlığı için verdiğin ukte 20.10.2013 00:09:02 tarihinde XXXXX tarafından dolduruldu.

uludağ sözlük ukte servisi
onunla mı konuşuyosun bidibidi bidibidibi niye cevap yazmadın bidibididi diyen bir mesaj.*
hediye arada atarım ben delisiyim ben buranın.
whatsapp grubu gelbgruba gel gel bilmem ne..
ne grubu laa..
tebrik.(#21674790)
rafadan yumurta.

macerayisevenadam sağolsun.
Doğum günün kutlu olsun. Boşuna bekleme kimse aramayacak seni ahahaha beter ol.
Peki
En sevmedigim yanıt şeklidir.
whatsapp var mı?
izmir kadar kafana tas dussun.

iste izmirli ahlaki.
ben buraya yazmasam da bütün sözlük mesaj kutumdaki son mesajın nolduğunu biliyor amına koyim.

hasmet mesaj kutumu ifsa ediyorsun. yapma kardeş. özelim kalmadı senin yüzünden.
haşmet abimden gelmiştir, sağ olsundur.
değiştirdin ama numaranı...

verilen cevap: ee nolmuş.
haşmet babadan gelen sosyal bant.
kibir kötü bir şey değildir, sizi düdükleyen ülkelerin hepsi de çok kibirli, siz onları kibirli olmakla suçluyorsunuz onlar sizi düdüklemeye devam ediyorlar.

şikayet ettim ve engelledim.
hasmet ibriktaroglu 15.06.2014 00:28
değerli yazar,

bu gibi özel günler, kutsal varlıklar olan babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalı. ancak, onlara sevgi ve saygı duygularımızı senede bir gün değil, her gün göstermeliyiz. uludağ sözlük yazarları'nın değerli babaları'nın ve baba adaylarımızın bu mutlu gününü kutlar, geleceğin liderlerine huzurlu bir dünya bırakabilmelerini, onları geleceğe hazırlamalarını temenni ederim. yegane varlığını kaybetmiş olan değerli yazarlarımıza başsağlığı dileklerimi sunarım, allah mekanlarını cennet etsin. unutmayın ki siz nefes alıp verdiğiniz müddetçe, sevdikleriniz sizinle yaşamaya devam edecektir...

* hasmet ibriktaroglu

gelmez olsun ...
gizlilik arz eden mesajdır. can pahasına korunur.
--spoiler--
yok kanka mudanya dönüşü metroda uyuyakaldım *

--spoiler--

gelen 7900. mesajdır.
selam kronik istek,

yazar oldun. aramıza hoşgeldin. takıldığın herhangi bir konu olursa bu sayfadaki "bir derdim var" butonu ile yardım isteyebilirsin.

ayrıca http://kronik-istek.uludagsozluk.com şeklinde de bir sayfan var.
daha bir ay önce geldim ızmire uzun süre gelmem:((dir.
cevap versene kız.
geçmiş ola genj.
kim ki bu *
kapooo 13.06.2014 17:11
(#24119159)

hesap numaranı ver.
geçen gün formatla ilgili bir tanımda gördüğüm 'her ne sebeple olursa olsun özel mesajı yayımlamak uçurulma sebebidir' ifadesini akla getiren mesajdır. sonra da bu başlık altına girilen onlarca tanım. bilemedim şu an.
peqi...

(bkz: entry burada)
güncel Önemli Başlıklar