bugün

neden? hayır neden ulan neden? neden mınakoyim hayatımızın her noktasında bir sınava tabi tutuluyoruz?
Neden bazilarinin hic caba sarfetmeden sahip oldugu seyleri bir baskasi kicini yirtsada sahip olamaz.?
Kahve bardağımın içinde neden çorap var?
Bir insanın zengin yada fakir olacağı neye göre belirleniyor.
Ölüm ve yaşam isimli zıtlıkları hep sorgularım . Niçin yaşıyor ve neden ölüyoruz ?
Başlasam sözlükten banlayacakları bir haldeyim. En iyisi susmaktır.
her sabah "bu akşam 10da yatarım mis gibi uyurum" diye güne başlayıp da yine gece 2ye kadar oturarak tam olarak ne yapmak istiyorum?
Neden hayatta bir şeyi sorgulamak istediğimde, neyi sorgulamak istediğimi niye bilmiyorum?
hicbisi sorgulamaya gucum yok. muazzam bi hayat.
neden güvenemiyorum?
ülkem neden bu halde...bu toprakların insanları ne zamandan beri bu derece egoist, zalim, vicdansız ve bu derece

umursamaz oldu. yarın öbür gün bende evlenip çoluk çocuğa sahip olursam benim çocuklarımda mı bunlara benzeyecek..

bu da böle uzar gider...
aydınspor-yobazspor karşılaşmasının finali ne olur? ülkenin son hali bu da.
Kendim hayat varoluş kozmos.
bu dünyanın sonu nasıl olucak?
insan neden var?
gerçek anlamda ailevi ve ahlaki değerlerden vuran troller neden silinmiyor merak ediyorum? çok can sıkıcılar..
Doğumla ölüm arasındaki o anlamsız süreç. Hayat diyor kimisi.
akp neden bu ülkeden çekip gitmiyor ?
abd niye süper güç olmak istiyor ?
kumandayı nereye koydular ?
bu kabartma tozu keki ne kadar kabartır ?
babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?
yan çevrilmek istenen masada bolca faber castell marka ürün görmektir.

fosforlu kalem, keçeli kalemler, bir adet 0.7 uç, kapağı kapatılması gereken bir adet tükenmez kalem 1425 en kötü 1440, defter arasında duran versatile içimden 1347 demek geliyor lakin emin olamadım.
cappy kalemlikler hoş. ayrıca en fazla bir karışı geçmeyen yan çekmece veya dolap. dolap mı. o garip şeye ne sığabilir ki.

görsel
tercihlerim neden hep yanlış? neden hep bana ters olan? nasıl denk getiriyorum?
biz neden 4. boyutu anlayadıyoz?
allah nasıl ezelden beri var oluyo?
biz niye bişeyleri sorgulama ihtiyacı duyuyoz?
kendim,kendimi çözdüğüm an yada kendimi sorgulamayı bıraktığım an sanki her şey hallolcak bakalım.
Sokakta satılan köfte ekmek niye bu kadar leziz.
Evde en kral malzeme ile yapıldığında olmuyor.
(bkz: insan)
Hayat.(burayı sırf entry girmiş olmak için yazıyorum giblemeyin).
Acaba yazarlarınki kac cm.