bugün

Benim en son hatırladığım rüyayı hatırlıyamıyorum çok küçükken görmüştün en son.
bu gece ki ruyamdır. beyaz 2013 model tek kapı bmw ile geri geri bi rampadan iniyodum, bi yandan da satan arkadaşa bağırıyodum niye az düğme var bu arabanın içinde diye. demekki para olsa bu tür dertlerim olacakmış.
rüyamda sultanımı gördüm sözlük, izmire çağırıyordu beni . konyaya son gelirken elini öpmeye sohbetine girmeye gidememiştim, ciğerim yanıyo onu göremediğim için kaç aydır. rüyamda resmen beni bekliyordu sözlük, gitmek istiyorum ancak vizeler var gidemiyorum. bîçareyim.
bugün gördüğüm rüya. annemle markete gidiyoruz hangi çayı alacaz diye kavga ediyoruz.ben diyorum lipton annem diyor çaykur epey bir tartışıyoruz bu konuda sonra bir ses duyuyorum kalksana çay hazırladım soğuyacak diye.
tam son gördüğün rüyayı yazacakken görülen rüyanın aniden unutulması.
silah gördüm, markasını merakımdan dolayı biliyorum beretta 92fs 9mm mermilerini doldurdum sonra tam ateş edicem orda uyandım.
rüyamda las vegas da karı kız, kumar, kokain ve viskinin dibine vurdum. hani bir akşamda prensesini gör ulan.
Halısahada maçtayız ama nasıl halı saha bildiğin stadyum, cristiano ronaldo ben ve mesut özil muhteşem paslarla ceza sahasına iniyoruz son vuruş benden geliyor gol sevincinde ronaldoyla baya seviniyoruz. Tuhaf bir rüya oldu ancak nasıl bilinçaltına sahipsem artık.
dün gece yarısına dek yeni başladığım anime bleach'i izlediğimden olsa gerek, ban kai 'yi ortaya çıkarabilmek için kendi zampanktu'mla savaştım sabaha kadar.
cinayet gördüm.
polisiye gerilim gibiydi.
hep bir kaçış hep bir cinayet...
garip ama rüya iki sonluydu.birinde polis buldu suçluyu, diğerinde şerefsiz suçu bana attı..
britney beth'i beceriyordum, nereden girdiyse rüyama...
rüyamda bulaşık makinasının kapağında bulunan klozete bir güzel büyük abdestimi yaptım sifonuda çekip kapağını kapattım. evet bulaşık makinasının içindeydi klozet bende çok şaşırdım üstelik içinde bulaşık da vardı. ama anlamı güzelmiş o ayrı.
istanbuldan edirneye scooterimla gidiyormusum. Arkasinda da bavullarim bağlı. Bi gruba katiliyorum. Tombik meme altlari terleyen teyzeler mi dersin, gey tipli videogame karakterleri mi dersin her tipten insan var. Neyse iki üç dk da edirnenin girişindeyiz. Ohhh hep böyle gelelim diyoruz. Birde bakıyoruz bir edirne tava ciğerci. Giriyoruz. Garsonlardan biri ted mosby e benziyor birinede leonardo dicaprio amca. Tokalasiyoruz. Sarılıyor tanıdık gibi. Sonra bi porsiyon yiyorum yetmiyor, bir porsiyon daha yiyorum.
az önce şiddetinden dolayı uyandığım rüyadır . bu kadar gerçekçi rüyalar olabildiğini bilmiyordum . liseden beri görmediğim , yolda görsem yüzüne bakmayacağım bir kızı rüyamda gördüm . kızla çatur çutur sikiştik . rüyanın hemen arkasında aşırı bi istek oluştu kıza karşı . bi mesaj falan atayım bari , duştan sonra tabi . bakarsın rüyalarım gerçek olur .
Kalktığımda duş aldım desem heralde hepiniz anlarsınız amk.
atladım istanbul a gittim ben. sana mesaj attım, pencerenin önünden geçicem diye. ama ceketimi çaldırdım. pencerenin önünden geçtim, sen daha önce yapıp şaşırttığın gibi, perdeyi birden açıp bana gülümsedin. sokağın altındaki yokuştan indim. yanıma geldin, sarıldık. sonra biber gazı sıktılar, ağzımı kapattın sen.

bak bu yazıyı sana yazdım.
Drogba'nın yerine hakan sükür'ün oynadığını gördüm. indiriyodu kaldiriyodu asistler yapiyodu ama bi türlu golu bulamıyoduk. Ne korkunc bir ruyaydi allahim mustafa sarplar orhan ak'lar.
rüyamda uykuya dalış evrelerimi a ve b olarak ikiye ayırıyordum. bunları da kendi içlerinde, a1 ve a2, b1 ve b2 şeklinde ayırıyordum.
a1 de kendimi yakaladım.
a2 de kendimi yakaladım.
b1 de kendimi yakaladım.
b2 de kendimi yakaladım.
sonra hepsini birine rapor olarak vermem gerekiyordu ama kime, niye hatırlamıyorum.
son derece tuhaf ruyadir.
megadeth konserindeydim. sebepsiz yere bir anda konserden ayriliyordum. merdivenlere dogru giderken biri koluma girdi fakat merdivenlerden ucer beser atlayarak iniyorum. o da benle iniyor. sonra eli tuttu ama parmaklariyla parmaklarimi kavrayarak. ardindan hafif utangac bir sekilde meraba dedi. meraba dedim ve o kisi karsimdaydi. aylarca pesinden kostugum, helak oldugum kiz. arabama bindi ve bizim eve geldi, arabadayken havadan sudan konustuk eve geldigimizde basinin agirdigini soyledi ve şakaklarına masaj yaptım bir süre. masaj bittiginde sevgili olmaya hazir misin dedi cevabim dunden hazirim dedim ve uyandim. cok ilginc bir ruyaydi.
tüm dişlerimin döküldüğünü gördüm. ve tatlı bir bebeği kucağıma alıp sevdiğimi gördüm. hangi sırayla gördüğümü bilmiyorum.
Dün gördüğüm rüyayı anlatacağım. Yorumlayabilen yorumlasın Allah aşkına. Ben güneşi oldum olası sevmem. Rüyamda sevdiğim adamla sahildeyiz. Birbirimizi çok seviyoruz, çok aşıkmışız. Yüzünü göremiyorum tabii ki. Bir kağıt gemi bırakıyor denize. O gemi ilerliyor, ilerliyor. Onu izliyoruz biz. Sonra o kağıt gemi kocaman oluyor ve yavaşca ufukta görünen güneşi kapatıyor. Etraf karanlık oluyor. Ama onu görebiliyorum. Seviyor beni. Saçlarımı okşuyor. Ben de ellerimi yüzüne uzatıyorum. Ama yine anlayamıyorum yüzünün hatlarını falan. Öyle uyanıyorum işte.
Not: 2 senedir sevgilim yok.
2-3 gün önce gördüğüm rüyadır. O şahısla buluşmaya gidiyorum. Hava kararmak üzere akşam olucak. Avucum gibi bildiğim doğduğum büyüdüğüm çarşıda kayboluyorum sonra akşam oluyor. Daha önce gormedigim sokak arasına giriyorum. Takım elbiseli adamlara yer sorarken o adamlar içerisinde onu görüyorum boynunda sürekli taktığı gümüş kolye dikkatimi çekiyor. Sonra zorla kollarımı tutuyor ve beni arabasının barajına sokuyor o ara bunları yaparken beni öldüreceğini söylüyor. Sinirimi bozan ve beni biraz korkutan rüyadır.
alevler yükselirken devrilen ağaçların arasından arabamla son gaz ilerliyordum. çeşit çeşit yaratıklara çarparak ilerlerken sol tarafımda büyük bir iş hanı olduğunu fark ettim. ustam kapının önünde dikilmiş "işim bitti" diye haykırıyordu. ben de çıkardım telefonu, başka bir müşteriyi aradım ve "yarım saate oradayım" dedim.

sonra gök gürüldemeye başladı. ustam başka bir servise gitmek istemediğini belirtirken "kısa bir iş" diye diye ikna etmeye çalıştım. sonunda kan yağmaya başladı ve huzur içerisinde uyandım.

not: sanırım yoğun tempoda çalışmak, bireylerin rüyalarını etkilemekte.
en son 2 sene önce uyudum.