bugün

yazarların ezilme, büzülme anılarıdır.

Bu arada sikilme kelimesi afedersiniz mecazi anlamda kullanılmıştır. Ezilmek o derece kötü bir şey.

işte vize sınavı vardı. Ve sınıfta beni durduk yere olmasına karşın sevmeyen bir kız vardı. bunu belli ediyordu. neyse sınava girmek için sınıfa girdim. Arka sıra boştu, oraya oturacaktım. Kız beni görünce ' ıyy bu yine mi geldi ' dedi. duymamazlıktan geldim, ezildim. Hiç bir şey diyemedim. aptal, salak, gerizekalıyım ben !

Sıradan bir kıza dahi karşı gelemiyorum.
bende bir gün okula gidiyorum önüme baka baka asosyallik var biraz. tam köşeyi dönecem adamın birisi bana çarptı ben yere düştüm adamın o kadar heybetliydi ki korktum adam bana çarpmıştı ama korkumdan
-abi özür dilerim önüne çıktım.
dedim ve oradan koşarak uzaklaştım. bu da böyle bir anımdır.
(bkz: tost olmak)
bir ara şey olmuştu. ben ezik oturuyordum bankta, yanımda 2 ezik daha vardı. bizim sınıftan 2 erkek, 2 kız zorla bizi kaldırmıştı falan. kendileri oturmuştu.

ortaokuldaki ezildiğim anlardı ama bu. öyle falan.
ilk adımın duran olması münasebetiyle hocanın sınıfta metin okurken bana seslendiğini sandım ve efendim dedim.Hocanın okuduğu metin:(fizik dersi)
Duran bir topun...
Yıllar önce hoşlandığım kızın karşısına çıkıp yemeğe çıkalım mı demiştim. O da sende mi gelcen demisti.
Bu da boyle bi animdir.

Edit:imla
0 0
insanı üzen anılardır. bak yine geldi aklıma amk. psikolojimi bozdu lan bunlar !

ortaokula gidiyordum. o zaman kediciğim vardı. adı saffet idi. bu kediyi veterenire götürdüm, aşı yaptıracak ve kedime mama alacaktım. neyse kediciğimi götürdüm işte veterinere. orta boy da bir mama aldım. eve dönmeye doğru yol aldım. bir elimde kedi kafesi, bir elimde ise poşette kedi maması vardı.

eve doğru giderken yolda iki kız sınıf arkadaşımı gördüm.

buraya bir not eklemek doğru olacaktır. ben ortaokul 8 e giderken o zamanlar yine utangaç, ezik ve yalnızdım. kızlarla konuş-a-mayan, 2,3 tane kendi gibi utangaç arkadaşı olan biriydim. sınıfta arada kızlar soru sorunca öyle mal gibi utanıp yarımyamalak cevap veriyordum. neyse konuya dönelim.

tam bu kişilikteyken işte yolda 2 kızı gördüm sınıftan. bu 2 kız da sınıfta bana kötü davranıyorlardı. ve bu 2 kız sınıfta çok ama çok popülerdi. neyse işte. karşılaştık

- oooo ezik - ismimle hitab etti elbette- naber yaa

+ iyiym, sahol.

- napıyon sen böyle ya

+ hiççç eve gidiyorm

+ tmm hadi görüşürüz

ardından kızların kahkaları arasında '' kıroo '' dediklerini duydum. ben ise elimde kediciğim ve mamasıyla yoluma devam ettim üzüntü ile.

evet, dünya acımasız. özellikle zayıf insanlara karşı.
reddedilmek.
Arkadaşlar küfür içerikli ve argo kelimeler kullanmak sözlük kurallarına aykırıdır benim üzerime vazife değil ama bunları dikkate alalım lütfen.
Hayatımı oluşturan anilardir.
sınıfta popüler bi kız vardı. Ortaokulda yani. Adı muazzez idi. Sınıfın en popüler ilk 5 kişisine girerdi. Neyse karne almaya yakın son günlerdeyken sınıfta yanımda utangaç arkadaşım bir de ben vardı. Başka erkekler yoktu. kız olarak muazzez ve 7, 8 kişili tayfası.

hoca sınıfı sayıyordu bu kız bizi sayarken ' haa bir de bu salaklar var ' dedi. Halen unutamıyorum. nasıl ezdi beni ya. Kötü kalpli.

tabi ezik, utangaç, yalnız olan ben birşey diyemediğim. Çünkü çekingen eziğin tekiyim !
(bkz: allaha şükür bugün de ezildik)
o zamanlar ortaokuldaydım. 6.sınıf.

Sınıfta çok popüler sinem, sımge dıye ıkı kız vardı.

Ben sınıfta cok utangac oldugumdan ötürü hep benle dalga gecerlerdı.

bir ara gelip hangi takımlı olduğumu sordular. utana çekine gs dedim. Sonra bir güldüler, bir o zaman galatasaraylı olmayı bırakıyoruz dediler. senle aynı takımlı bile olmayız anlamında. Daha çok ezdiler, dalga gectıler de hatırlamıyorum sımdı.