bugün

Yediği kazıklar ve umduğunu bulamaması çok büyük etken olabilir. Bence bu yani.
Kafasina gore adam yada kiz bulamiyodur. Yalnizken kafasi rahattir. Standartlari yuksek tutuyodur.
ayrılırken gerçek yüzünü gösteren, basit insanlar yüzünden. ben bunu avucumun içi gibi tanıyorum dediğin insanın bir anda çirkinleşmesi sonucu ben böyle basit bir insanla nasıl onca zamanımı harcamışım demek.. tanıyamıyosun insanları malesef ki tanıyamıyosun. bu yüzden olmasın.
istemiyorum değil,kafama göre istiyorum. Fazla sıkmasın, kitap okuyabilsin, spora gidelim, bisikletle tura çıkalım onunla, hayattaki tercihlerime saygılı olsun hoş hayat zaten kısa. Beraber yemek yaparız, ardından beraber masayı hazırlar yeriz. Bulaşıkları makina yıkasın bir zahmet. Kedimizin mamasını verir müziğimizi kısık sesle açar üzerine kahvemizi içeriz. Klasik bir vespa alalım sahil şeridinde tura çıkarız Başbaşa. Kesmezse yurtdışına çıkarız tatillerde. Yeterki insan olmayı becerebilelim. Bir erkek olarak artık çocuk bile istemiyorum, gözüm almıyor. Evet evet kedimiz bize yeter.
Ule kız bulamadık demiyorlar da istemiyoz diyolar sıfatına...
her gün birine bağlanmaya çalışacaksın, o üzülmesin diye kendinden vazgeçersin. boş işler.
(bkz: para)
giderse üzülmek kalırsa tribini tasasasını çekmek olabilir.
sevilmeye en layık olana aşık isen, o sana yeter, bir kalde 2 sevgili sığmaz.

(bkz: el-vedud)
gerek yok efenim şu genç yasta bizi kısıtlayacak birine ne gerek var. zaten üniversitedeki sevgililerin %80i evlilikle sonuclanmyor.
gençlik yıllarımı bir kadına ayırıcak kadar değersiz görmüyorum.
eninde sonunda gidecek olması.
Çünkü sevgilisizlikten daha güzel bir şey varsa o da eski sevgilisizliktir ama yaptık işte bi' hata. Neresinden dönsen kâr.
Uzun bir ilişkiden sonra gelen korkudur herhalde. 5 yıllık kızdan sonra elin gavuruyla nasıl anlaşacağım gibisinden.
(bkz: sevgili bulamamak).
alttan almayı sevmemeleridir.
Bulamadığımızdan birader başka sebebi yok.
birde yalnızım sinyali verme istemeleri vardır ki hiç anlamayız.
mesela durmayacağını bildiği halde dolmuşa ıslık çalmaz kimse, oda dolmuşa zaten binmicekmiş gibi davranır.
"mşglsn glba ya snr knşlm" gibi bir cümleye maruz kalmamak.
Kim uğraşacak şimdi onla.
güncel Önemli Başlıklar