bugün

nasıl anlatsam nerden başlasam bedroom bedroom.
gerçekten insan nasıl başlayacağını bilemiyor sevgili seks sever kardeşlerim. ankarada ergenlik yıllarında seks konusunda oldukça bereketli günler geçirmiş ama boş ev bulmakta zorlanan biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim:
"gerçekten iki gönül bir olunca samanlık seyran" oluyor.
hele yanınızda ki kız arkadaşda en az sizin kadar abazaysa.
benim seviştiğim en garip mekanlar:
- ıssız bir parkın tekedilmiş tuvaleti,
- denizde bel hizasını geçen derinlikte,
- hiç ışığı yanmayan bir binanın merdiven boşluğunda.
vb vb vb.
nur evi mi ışık evi mi ne deniyo ya cemaat evi yani. tabii elimle yaptım hatun yok.
bazı yazarlar sözlük te yapıyor. hepiniz görüyorsunuz zaten.
(bkz: genelev) farklı bir atmosfer yaratmışlar abi.
(bkz: dorse)
tarla.
deniz.
soyunma kabini.
orman.
zeytincilik araştırma ensitütüsü.
(bkz: araba)
çalışma odası. bilkent 78. yurtta.
üniversitede derslik . kapının arkasına açılmasın diye masa ,sıra , yangın tüpü falan dizmiştik.
yine üniversitede binanın çatısı. birilerinin gelme ihtimali düşük oluyor.
kabede.
umreye gittiğimde olmuştu.
garip durumları ortaya çıkaran mekanlardır.

ankarada seks hayatı bereketli geçen bir abazayı bile ankara'nın denizinde bel hizasında seviştirecek kadar gariptir.
Kadıköy-Beşiktaş vapuru. aslında bir handjobdu kendisi, ve gayet seviyeliydi. kışın gece, son 21:15 vapuru. tabi delicesine soğuk ama mada fakayaşiyi kim durdurur, vapurun üstündeki açık kısımda kimse yok, tuttum elinden sevdiceğin, dedim gel bakalım gece vapurun açık kısmı nasıl oluyormuş. sonra olaylar gelişti, muazzam bir erkek olduğumu fark ettim bir kez daha.

şaka bir yana, efsaneydi, unutulmazdı.

hayat kısa be dostlar, sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz.
(bkz: kütüphane)
atlas dergi ile doğa yürüyüşüne izmir karagöle gitmiştik sevgilimle. outdoor sex tavsiye ediyorum.
kazan dairesi.
uludağ sözlük yazarlarının seks ile osbir arasındaki farkı bilmediğini birkez daha görmemize vesile olmuştur.

edit:imla
şehirler arası otobüs. 19-20 numara.
dershenedeki sınıf.
afedersiniz ama ahırda değil.
mantar pano arkası.
ikiz kuleler.
bir değirmen. saat sabaha karşı 03:00-04:00 civarı. bir köy ve gece normal şartlarda tonla para verseler gitmeyeceğim, ormanların arasında ıssız bir köy değirmeninin içi. değirmen dere üzerinde olduğu için bilirsiniz; inli cinli hikayeleri boldur bu tarz yerlerin. bunları bildiğim halde, bir am uğruna aldığım riski siz düşünün artık. köyün köpekleri de cabası. ama hatunu da takdir etmek lazım o da kadın haliyle geldi oralara kadar. ne yanıyordu kim bilir?
odtü ormanı.
(bkz: çok sevişgen çıktı bunlar)
çukurova üniversitesi mezarlığı . mezarlık olduğundan dolayı sapıklar orayı düşünemediğinden rahat ediyorsunuz. ama fena günaha girdim tabi.