bugün

Ona psikiyatristim karar verecek.
Excornist ile şirinleri izlemek gibi..
çok iyi olmayan durumdur. sık sık intiharı düşünürüm ve bu beni üzer. ama yıllardır yapamadım, yapmadım öyle bir şey. sadece gitmek istiyorum bu dünyadan o kadar.
excornist ile şirinleri izlemek gibi..

görsel
Ay kıyamam.
Erzurumdaki duruma hala hala sövüyom içimden...

Öte yandan fener ölmüş... Benim topla alakam anca fm oynamak da, yürüdüğüm hatun gs li... Muhabbet çikar bundan daha bugun dedim fm e göre gs şampiyon olur diye. Bu iyi oldu.
Tabii lan hatunun morali ne kadar yüksekse o kadar iyi.
Fb liler sovecek ama neyse.
bombok.
advntst alacaksın böyle...
https://i.hizliresim.com/ihdrcvq.gif
Hiç analiz test yaptırmadım ondan bilemiyorum şu an. Hoş süper sayılmaz kendince.
görsel
görsel
Uykuluydum odaklanamıyordum ama biraz ayıldım.
Kuşkusuz harikadır.
görsel
Gözümü kapatınca iyi oluyordu.
Deli diil de...
Ne biiliim

Sanki belee Deli sikmiş gibi.
“Ben aylarca ‘ben’ değildim ve hiçkimse fark etmedi.”
Haftanın ortasında , Hafta sonu gelse de arkadaşımla sabaha dek dans etsek psikopatolojisine tutuldum.

Hiç iyi değilim.
Gene çaylak olduk geçen ay da olduğu gibi 23 silik olmuş belimi doğrultamayacağım ya da fullden bu gidişle 371 gündür yazdığım ve paylaştığım bilgiler silik yiyip gidecek sonra bende Uludağ sözlüke sövüp artık neyse abartmayalım.

Hay sizin gibi modaya ha uyuyorsunuz adamlar ne başlıklar açıyor sonra kuralları çiğnedin excornist seni yamulturuz diyorlar çokta korktum ya.

2 keyfimizin içine ediyorsunuz aynı oynadığım internet oyununda olduğu gibi insanlar sinir bozucu.

Hepiniz aynısınız bunlar işin artistliğiiii şuraya yazıyorum kime küfür etti isem...

Hatta yılbaşında çaylak verseydiniz amk.

31 Aralık 2022 1 ocak 2023.

Dün psikolojim tavan yaptı kafa dağıtalım diye geldik mk.

5 gün çaylak vermen sikkkkimdeydi çünkü.

Ama şunu unutmayın siz mod lar uyur iken kaç kişiye artı oy verdim karmasına yardım ettim sevap işledim bunu unutmayın sayın aqlarım.

Dikkat ederim bir daha ki sefere zaten.

Zevkiniz benim nezdim de bir yere oturmak zorunda değil.

Hatta ban lasaydınız tasarımı güzel sozlüğünüzde yenilik olurdu.

Şunu unutmayın chat forum kuralı olan sitede başka bir forum sitesinde bu kadar eğlenemezdim.