bugün

Herdem
Kerem
Oğuzhan
Metehan
Cengiz
Ama " herdem" tercihim.
recep
tayyip
erdoğan
süleyman
fatih
yavuz
murat
orhan
osman

muhtemelen bunlardan biri olur ama tayyip olabilir..
Koydum bile: selahaddin Baver Ahmet Ali. Tek çocuğun adı bu, o yüzden virgül yok.
ben bilmem eşim bilir....
yiğit efe koymayı çok isterim. iki isim takıntım yoktur. yiğit efe ismini sevdim. yiğidim efem goçum diye severdim işte. tabii önce ararım sorarım seni her yerde deyip, eşim olacak annesini bir bulmam lazım. swh.
(bkz: rafael)
özgür, onur.
istemi yagbu.
(bkz: mert)
Küçüklüğümden beri çok sevdiğim bir isim.
oha hiç düşünmedim. hep kız çocuğuna odaklandığım için. kızımın adını eylül koymak isterdim. erkek olursa da anası koysun bana uyar asfasfd.
Egemen
Yusuf
Gündüz kağan

Şükür varlar..
ismini kendi "kazanacak", yedi başlı ejderhanın yedi başını çelik kılıcı ile kestikten sonra.
çocuk yapacak olsam adını sertaç koyardım.
2 erkek, 2 kız.
Ateş.
Su.
Toprak.
Talha.
isimlerdir.

şu arap ismi fetişlerini anlamıyorum. hadi eskiden net yoktu, türklük bilinci yüzeyseldi.
bu devirde hala israrla neden bunları koyarlar ki?
isimlerin inanclarla ilgisi yoktur.
çorç diye biri pekala müslüman olabilir. o açıdan arap ismi koydunuz diye daha çok sevap kazanacağınızı düşünmeyin.

türkçe isimler koyun.

bu konuda şahsım için tek istisna mustafa ve kemal isimleridir.
kemal güzel ama flörtlerim tarafından hiç kabul edilmiyor. Hadi bakalım.
Metehan, Timur Ahmed. Rabbim nasip eder inşaAllah bende koyarım.
şamil, huzeyfe, üsame, baysungur.
Deniz.

Entry yukarıda.
mevlüt.
isimlerini zaten koymuş olduğumdan gelecek zaman için değil şimdi ki zaman için yazayım.
4 tane kendileri
mete, temurçin, timurlenk, kemal.
Yusuf koyacaktım ve küçüklüğümden beri de hep öyle istiyordum ancak yusuf isminde iki salak hayatımda saçma bir şekilde yer edindiği için evleneceğim insana da bunu yapamam ve sanırım sevgilimin vefat eden babasının ismini önereceğim. Hoşuna gideceğini düşünüyorum. O zaman geldiğinde bakacağız artık. Keşke kutlayabilseydi babalar gününü.
Prof.dr Kenan. Dır
tabii ki de Ali demir çok saygı duyduğum dedemin ismidir!
Müslüm Can değildir.