bugün

bir pazartesi sabahı çocuklarım uyan baba annem kahvaltıyı hazırladı diyecekler. elbiselerimi giyip işe giderim sonra da.
Bi deli hastanesinde duvara bakıyorken bi görevlinin içeri girip bana haplarımı getirmesi.
elimdeki hamilelik testine aval aval bakıp ikinciyi üçüncüyü yapıp emin olduktan sonra bir çift bebek patik'iyle eşime sürpriz yaptığım bir gün olabilir..
* anne olmak en güzel hayaldir ya kadın için
(bkz: annelik)
(bkz: hayaller)
allahım bugünümden geri koymasın sonrası problem değil.
Evlenmeme 1 yıl var; büyük ihtimal nişanlı olurum.
Hayalimdeki meslek olmuştur insallah bari mulakatlari gecseydim..
Bahceli ev 2 katli, bir de tekne almisimdir insallah..
ayda röveşata atan ilk insan olacağım. gol olmazsa bahanem hazır; top uçuyo olm.
2+1, bir odası çalışma odası diğeri yatak odası olan güzel manzaralı bir evde köpeğimle yaşıyor olacağım, büyük ihtimalle işkolik olurum. beni akşamları köpeğimle gezerken parkta, festival ve konserlerde yada sabahları bir spor salonunda vücudumu korumaya çalışırken görebilirsiniz. büyük ihtimalle tatil gecelerimi arkadaşlarımla o bar senin bu clup benim eğlenerek geçiririm. arkadaşlarım gittikten sonra ben durup tek başıma da içtiğimden, bar kapatılırken barmenle birlikte bardan ayrılan son kişide olabilirim. sonra tahmini 10 saatlik uykunun ardından pazar-yada cumartesi-sabahıma uyanırım. kahvaltımı ederken maillerimi kontrol ederim ve aksaklıkların düzeltilmesini sağlarım. boş kalan vaktimi kitap ve puro kokan çalışma odamda kitap okuyarak geçiririm.
kimsesizller mezarligi.
(bkz: 3 sene sonra öldü)

idit: tövbe tövbe Allah korusun ulan.
güncel Önemli Başlıklar