bugün

Dalgınlık sebebiyle sürekli bir şeyleri yanık yemek zorunda kalmaktan kanser.
Trafik kazası.
Karşıdan karşıya geçerken tam tirdan kurtuldum derken ani bir hamle yapıp geriye atiliyorum ve arkadaki araba beni tam çiğneyecekken öne doğru bir hamle yapıyorum karşı kaldirima 1 metre kala başıma tam köprü yikilacakken hemen çekiliyorum ve yan tarafta ki inşaatta işçi elindeki bolyazu elinden kaçırıp otomatik kasnağa dusurup zincir mekanizması baltozu ileri doğru firlatinca tam benim boynuma isabet edip delip geçiyor. Evet.

(bkz: son durak)
Yanarak öleceğim galiba. Ya da önceki hayatımda yanarak ölmüş olabilirim. Bu aralar aklımda böyle şeyler dolanıyor.
Radyasyon, ya da ciğer kanseri.
sekte i kalp.
ilk buluşmada organ mafyasına denk geldi.

Evet bu bir gün olucak illa patlak verecek bir yerden.
dalgınlığım neticesinde kamyonun altında kalarak feci bir şekilde can vereceğim.
sweetredheart: dalgınlığa bağlı bir kaza.
orijinal kemalist teorisyen: aşırı düşünmeye bağlı depresyon ve beyin hastalığı.
yeşil yelekli mehmet ağa: şantiyede başına bir şey düşmesi.
mastor: siroz.
Doğukan: sinirlendirilmeye bağlı ani bir cinayet.
nazmiye: kocasızlığa bağlı üzüntü sonucu kalp krizi.
göktaşı çarpması bekliyorum.
benim beklentim bu, allah ne verir bilemem.
çok pozitif bir insan olduğum için negatif pozitif bilmem nelerinden yıldırım düşmesi diye düşünüyorum.
bunu hiç düşünmedim ama buraya yazacağım sebebin gerçekleşebileceğinden de korktuğumdan yazmıyorum. biraz tezat olsa da ne yapalım.
sekte- i kalp.
Korku. birgün arkamdan sessizce gelip hoh yapıp korkutan bir mal yüzünden ölebilirim.
kuşkusuz intihar.
kolesterolüm var bu yaşta. 40 tan sonra fazla yaşamam. ölüm nedenim damar tıkanıklığı.
Aşırı stres sıkıntı ve ziyadesiyle keder..
evlat (kız çocuğu) hasreti.
kız babası olmak nedir bilemem ama kız çocuğu sahibi bir baba olmamak nedir çok iyi biliyorum.
En büyük korkum yaşlanıp yatağımda ölmek. Bunayıp birilerine yük olacağım. B12 eksikliğimden kaynaklı unutkanlığım şimdiden alzheimer korkusu yaratıyor. Sanırım böyle olacak.
iyilik eğer bir gün ölürsem nedeni iyilik yapmam ve iyi bir insan olmam.
covid-19.
Kalp krizinden öleceğimi düşünüyorum kendimi bildim bileli.
Kanser.

Dedelerimi, ninelerimi ve amcamı kanserden kaybettim. Çernobil’in etkisi olabilir mi acaba?
2.0 tempra ile bir tıra kafadan vurmak suretiyle trafik kazası.
(bkz: heyecan).
güncel Önemli Başlıklar