bugün

Bütün organlarımı bağışladığım için muhtemelen ölümümden sonra beni size bir poşet içinde verecekler. Fazla kurcalamayın. Cesedimi o poşetle toprağa gömüp, üzerime bir ağaç dikilmesini istiyorum. Mezar taşı istemiyorum. Ne cenazemde, ne de sonrasında 3'üydü, 7'siydi, 40'ıydı gibi bahaneler ile karnınızı şişirmeyin. Arkamdan dua da etmeyin, yaşarken yapmadığınız iyiliği öldükten sonra yapmayın, yemem.
illa birilerine yemek vermek isterseniz sokak hayvanlarına verin. Bu en net isteğimdir. Hiçbir eşyamı bir tanıdığa vermeyin. Aşevlerine ya da sosyal hizmetlere verin. Beni tanıyanlar bilir, açık sözlüyümdür. O yüzden gönlüm ister ki hepinizden önce öleyim. Sonraya kalıp da kimsenin ölüsüyle uğraşamam. Arkamdan da atıp tutabilirsiniz, rahat olun. Sizinle mi uğraşacağım? Ne güzel ölmüşüm.
Ve evet.. Hayvanları insanlardan daha çok seviyorum.
"siz kazandınız."
(bkz: sonra görüşürüz)
Bir tren gibi geçtim hayatınızdan.Yaptığınız tek şey öküz gibi bakmak oldu.
Hadii allaaahamanat...
Sadece kağıtta kalacak olandır. En zoruda hala hayatta olduğumuzun farkında olmamız.
Körün herkesle aynı manzarayı gördüğü yerdeyiz! Kuyunun dibinde
Hocam benim duayı kısa tut, üşümesin insanlar.
Elimden gelse idi dunyaya hic gelmemis olmayi tercih ederdim. Dogdugum gune kadar zaten kimse hakkimda hicbir sey hissetmiyordu, bundan sonra arkamdan uzulecek herkes uzulmeyin. Hic var olmamisim gibi dusunun. Sonunu bildigim bu hikayeyi cok fazla uzatmanin bir manasi yok. Eger sonsuz bir hayat var ise orada bulusmak dileğiyle. Hoscakalin hepiniz.
Buraları sevemedim.

Sıramı savıyorum. Selametle.
Körler ülkesinde tek gözü olan kral olur.
"No no no nema problema antro, ad aspera, serius est quam cogitas, vi universum visus ante mortem, that s inferno"
Ben artık sadece bir sefer ölmek istiyorum
canınız sağolsun. çokta seyetmemk lazım.
güncel Önemli Başlıklar