bugün

uludagsözlükte yazarların okudukları gazetelerdir. benim ookuduğun gazteler taraf,star ve arasıra zaman ve radikaldır.
posta *
(bkz: taraf gazetesi okuduğunu belli eden anten)
güzel ülkemde en az 5-10 gazete okumakta fayda var, basın özgürlüğü yoktur bildiğiniz gibi.

o haberleri birleştirerek belki kendi gözümüzde tarafsız bir şeyler oluşturabiliriz.
(bkz: basın özgürlüğü)
(bkz: zımba)
gazete okumaya pek vakit bulmam yaz tatilinde çalışmak ve gece geç saatlerde eve gelmek insanın kültür anlayışını yavaşlatıyor.
fakat gazete yerine her perşembe uykusuz dergisi alıyorum ilk 2 sayfasını okuyarak gündem haberlerini biraz espriyle öğrenmiş bulunuyorum.
(bkz: bulvar) *
(bkz: cumhuriyet)
(bkz: vatan)
(bkz: Sözcü)
(bkz: olay)
(bkz: bursa hakimiyet)
(bkz: habertürk)
(bkz: birgün)

(bkz: yazar burada bir mesaj vermek istiyor)
(bkz: sarı sayfalar)
(bkz: zaman)
(bkz: akit)
(bkz: sabah)*
ben 1 kişinin bile bu başlıktaki entrysini oylamadım, tahammülsüz olmayın.
(bkz: birgün)
(bkz: özgür gündem)
-dünyadaki bütün haberlerin 30 sayfalık kağıtlara sığması ne kadar garip değil mi olric?
+ ama onlar süzülmüş haberler efendimiz. gazeteler size doğruyu söylemez. istenilen haberleri önünüze sunulur istediğiniz değil efendimiz.
(bkz: yeni şafak)
sözcü, vatan.
sanaldaki gazeteler.
(bkz: der spiegel)
(bkz: le monde)
(bkz: the new york times)
(bkz: saklambaç)
türkiyede yapılan gazetelerin yarısı yandaş yarısı patron tarafından yönledirildigi için okumuyorum sadece spor dergileri okuyorum.
(bkz: la gazzetta della supporte)*
(bkz: radikal)
arkadaşlardan uçlandığım gazeteler zaman cumhuriyet fark yapmaz.
radikal.
Sözcü, Cumhuriyet,Birgün, Aydınlık. Zaten geriye kalan gazeteler "Majestelerininin" kağıt parçalarından ibaret hle gelmiş ya da manşetlerini bile Başbakanlık'tan talimat alarak atar duruma çoktan düşmüşlerdir. Ee, yalakalık ve vergi denetmenlerinin korkusu böyle yapıyor tabi...