bugün

izmir %70 hayır %30 evet.
samsun..
%65'de evetmiş. memleketimden utandım. girişindeki Atatürk'ün Şehrine Hoşgeldiniz yazısından da..
sivas %70 evet %30 hayır.

o hayır diyen yavşaklar kesin izmirlidir.
kastamonu %65 evetti en son. cumhuriyet için şehit olan şerife bacıdan utandım, beyaz şeritli inebolu'dan utandım.
yazıklar olsun. bir gram ilerleme yok bu şehirde, olan havaalanı açıldı 15 yılda. gerisi faso fiso.
mersin: %64 hayır %36 hayır

memleketimden gurur duydum.
%70 evet %30 hayır

(bkz: Malatya)
Kastamonu'yu %71 diye hatırlıyorum. Dağlarındaki ayılar bile daha akıllıdır adamlardan.
türkiye geneli %55 evet %45 hayır olsa idi iyi olurdu.
Trakya kendisine yatırım değil zehir bankaları yapan krallara ve kralcılara gene tokadı vurdu. E hayır liderliğini alamadık ama varsın tunceli'de kalsın.
izmir gene hayırda rekor kırmış. Ulan şehri bok götürüyor hala chp nin peşindeler. Nasıl bir inattır arkadaş.
memleketim Türkiye sonuç; evet.
Kırklareli, %71.33 hayır %28.67 evet. Canım memleketim, canım trakyam...
Antalya tabi ki de hayır. Akp nin alması da sadece hizmet gelsin diyeydi Erdoğan aşkından değil. Antalya Antalyadır, izmir izmirdir böyle yerler değişmez.
ankara %51 hayır.
Hayat üçgenim olan 3 şehirde 70 60 ve 55 üstü evet çıkmıştır gururluyum sizi seviyorum.
Kırşehir'le az da olsa gurur duydum. Sonuç evet çıksa da büyük bir oranda hayır vardı ve bu beni ümitlendirdi. Çevre Çomar illeri gibi olmadığını kanıtladı Kırşehir.
tunceli
%80 hayır %20 evet..
ellerinden öperim tuncelim.
rezalet:% 40.92 evet % 59.07 hayır.
yüzde 69 hayır.
evet muğla.
harran %97 evet.
Şimdi o kalan %3'ü tespit etmeye çalışıyoruz amk.
Sivas %71 evet. Gün intikam günüdür diyip bunları mı yaksak?
muğla geneli
30,69 evet
69.29 hayır

fethiye
35,3 evet
64.7 hayır
Yozgat.
evet
%74.27
hayır
%25.73

Hayır veren her 4 kişiden biri benim amk.
Cahil olmayan insanların yaşadığı illerde nedense hep hayır oyları önde, evet. Garip
Ben de cahil bir ilde yaşadığımı düşünüyorum.
(Elazığ): %71.83 EVET; %28.17 HAYIR
mersin

görsel
güncel Önemli Başlıklar