bugün

iphone 6s, şarjı hızlı bitiyor.
Asus zenfone 3.
Huawei mate 20 lite.
Lg3, gururlu bir ihtiyar.
Biricik babamın hediyesi.
samsung j5.
Lg 6 her teri kırık 3. Senesi..

içinde neler var neler o benim karakutum..

En son yakarak imha edeceğim.
Size ne amk!
J7 prime fakirim.
hattın biri tuşlulardan, diğeri smsng 7
görsel

(bkz: nokia 6600)
(bkz: nexus 4)
(bkz: iphone 6)
(bkz: sony xperia xz premium)

xz premium gerek kasası gerek performansı olsun aşık etti kendine. Su geçirmeye dayanıklı olduğu için Haftada bir ılık su ve biraz sabunla çimdiriyorum. (o kadar övdük fotoğrafını koymasam olmazdı).
(bkz: not3)
Şuan için P20.
(bkz: nokia 5110) *
(bkz: nokia 6230i) *
(bkz: nokia 6600 slide) *
(bkz: asus zenfone 5) *
(bkz: lenovo vibe p1) *
(bkz: samsung galaxy s4) *
şu anki (bkz: samsung galaxy a20)
J7 2016. 3 yıl olacak ve 1300tl lik tel için muazzam. S5 ten sonra yazılımı, kasası ve serinliği muazzamdı. S6 ayarında bir hissi var . Eksikler göz ardı edilebilir fiyatına göre.
Öncesinde galaxy s5 ve motorola milestone da kullandım. Motorola çok tatlıydı ama sorunları beni ayırdı. 2 3 sene iyi kullandım kendisini.
Sonra Lg optimus l9 kullandım ve ısıdan olsun wipe cache partition yapamamak olsun bunlar ve onedio.com daki dokunmatik tepkimedeki hata benim için son noktayı. Sinirden ekranı kırdım.

Bir süre o arada motorola ve iphone 4s de kullandım. 4s pil hariç beni ios 8 ile bile lg ye kıyasla baya iyiydi. Ödünç telefondu ama *
Sonra S5 e geçtim sonra. ilk 1 ay muazzamdı. Ama s5 gerçekten serin bir telefon değil.
Samsung un berbat güncellemeleri ,onları odin ile geri döndür eski sürüm vs... Bunlar can sıktı.

Hep j7 lere bakıp içim gidiyordu pili uzun gittiği için. Sonra j7 2016 yı gördüm.Baktım metal kenar ısılar buz gibi s5 den 2 kat serin pil 3 kat neredeyse... Ağzımın suyu akmıştı. Peder kendime J7 aldım dediğinde koşa koşa değiştirmeye gittim telleri. Sağolsun kabul etti.

Peder ikisini de kullanmış birisi ve S5 için bana teşekkür ediyor ve şunları söylüyor: ''Pil evet S5 de daha az ama j7 bana oyuncak gibi geliyor sevmiyorum j7 yi. S5 in baba telefon olduğu belii...''
nokia3310, geçen iphone x ile değiştireyim dedim ama kıyamadım.
Xperia Z3 compact.
3 yılı geçti, canavar halen iyi durumda.
Elime iphone 8 almak için bir fırsat geçti ama kararsızım.
son zamanların yeni modası olan, 6600'dır.
Samsung galaxy s6.
apple 4 s.
general mobile discovery.
general mobile discovery.
nexus 4, nexus 5, nexus 6p.
g4 iyi g4. g2, g3 derken son durak g4 oldu uzun bi süre de böyle kalacak muhtemelen. akıllı telefona fazla para vermenin gereksiz olduğuna kanaat getirdim artık. ha g2 ve g3 sadece 1 hafta kullanılmış olarak çok makul fiyatlara 2. el olarak aldım. ama yine de ihtiyacından fazla özelliklere sahip telefon alıp fazladan para bayılmak gereksiz.
sony xperia z1.
Panasonic x66.

görsel