bugün

Kararnlık, dibini göremediğim su, yükseklik bir de yalnız kalma korkusu sanırım. Yalnız kalma korkusu yeni çıktı.bir kerr başım döndü midem bulandı çok kötü oldum. Şimdi ne zaman yalnız kalsam aynı şeyi yaşayacağım düşüncesibe kapılıyorum.
Yokolmak.

Veya olduğumdan daha kötü halde tekrar varolmak.
Böcekler ve örümcekler.
Yosun. Ödüm kopuyor yosundan ya, nerdeyse doğduğumdan bu yana yüzme biliyorum ama yosun olan bi bölgenin üzerinden yüzemem asla ve asla. Kıyıda varsa ve basmam gerekiyorsa o denize girmem söz konusu bile olamaz.
Straponlu bayan.

Korkunç amk.
Şikayet ettiğimin bu günlerden daha kötüsü gelince zamanında boşuna üzüldüğümü düşünüp kendime kızmaktan korkuyorum.
Yükseklik, kaybetmek ve ölüm.
görsel
Ankara dusesi bunun gibi mi...
Yemeyle ilgili şeyledir

(bkz: Emetofobi)

(bkz: Fagofobi)

Gibi.
(bkz: FoMO)
(bkz: fear of missing out)
tabi ki palyaçolar. johnny deep'de de var olan bir korkudur ayrıca.
görsel
Dar alan
Nefessiz kalma.
bir Allah korkusu iki Belirsizliktir.
Sevdiğim insanları toprağa vermek..
Umarım görmez bu gözler.
namerde muhtaç olmak.
havuzun zeminindeki şekiller.
çizgi, figür, yazı... geçemiyorum üzerlerinden.
gülsem mi ağlasam mı halime bilmiyorum*
yükseklik. ileri seviyede. üçüncü kattan yüksek bir yere balkonda ayakta duramam, oturarak çıkarım. o derece korkuyorum. başka herhangi bir şeyden korku duymadım ama çok tuhaf. çocukluktan kalma bir anı yüzünden olduğunu söylemişti doktor.
Yükseklik. Yenemedim, yenemeyeceğimde.
Kuzey kutbunda bir eskimoyken karadenizden gelen bir turistin bana burda hamsi çıkıyor mu diye sorması.
bazı hayallerim var.. onları gerçekleştiremeden göçüp gitmek..
Oda arkadaşımın gay çıkması.
sağlık problemlerimin ilerlemesi veya yenisinin ortaya çıkması ,okulu bitirememek, ise girememek... offf hayat ne zormuşun yaaa.
En sevdiğim insan ya da insanlar tarafından yüzüstü bırakılmak, ihanete uğramak.

Tanımadığım, sevmediğim biri tarafından yaşadığımda umrumda olmuyor fakat sevdiklerim beni çok kolay yaralayabiliyor.
Babama benzemek. Yani yalancı, acımasız ve korkak bir insan olmak. Ve ileride kötü bir baba olmak. Bunlar dışında fark ettiğim hiçbir korkum ya da fobim yok.