bugün

görsel
Bunu evde görsem var ya bayılır düşerim. Hastaneye kaldırırsınız beni.
3 milyon yıldır var olan ve dağdan gelip bağdakini kovmak gibi olmasın da hamam böcekleridir.
Sinek.

Bunlar en igrenç seylerin üzerinde gezindikten sonra o pis ince bacaklarıyla gelip insanın üstüne konmaya calışırlar. Daha Tiksinç bir şey olamaz.
arı. evet
ucan hamambocegi tabi ki. Sen nasil bi seysin lan oyle ? Normalde oldurmem bocekleri, alip disari atarim ama bu degesizler nereye uctuklarini da bilmiyorlar. Malesef bi sivrisinekleri bi de bunlari affetmiyorum. "Shoot on sight ".
haşera olmuyor aslında.. kelebek görsem ağlayacak raddeye gelebilirim. yine aklıma geldi çok korkuyorum yahu.
çizgi filmlerde rengarenk, şeker mi şeker bir hayvan gibi gösteriyorlar ya, altıma yapacak gibi oluyorum. sevimli değil korkunç.
En cok ucanlardan korkuyorum nereye pike yapacagi anlasilmiyor amk.
Tek başlarına olduklarında sıkıntı yok ama toplu halde olduklarında böcek ayırt etmeksizin bi tiksinme geliyor.
Korkmak değilde iğrenmek.Hamam böcüğü.
Nefret ettiğim ise Antalya'daki başka illerden gelen keko ve tinerciler.
Korkmak değilde iğrenmek.Hamam böcüğü.
Nefret ettiğim ise Antalya'daki başka illerden gelen keko ve tinerciler.
(bkz: eski sevgili)
Fare Bakamam bile Hayatım da En fazla Tiksindiğim Hayvandır.
kamp yapmaya başladığınızda hepsine alışıyorsunuz. e tabi ed stafford gibi tuttuğunu yemiyorsunuz ama balon korkularınız sönüyor yavaş yavaş. ilk kampımda yılan gördüğümde yarım saat şokunu atlatamamıştım. son kampımdan bacağımda 15-20 örümcek ısırığıyla döndüm, keyfim yerindeydi. bacağınızda yürüyen hamam böceğini elinizin tersiyle uzaklara fırlatacak soğukkanlılığa erişmeniz dileğiyle.
asalak olanlar.
insanlar.
ismini cismini belleyemediğim, uçarken korkunç ses çıkaran haşeratlar.
zehirli tip örümcek ve böcekler.
haşere sayılır mı bilmem ama cardon gibi iğrenci yoktur.