bugün

diş ağrısına benzer bir şey var bu acıda. diş ağrısı gibi aniden geliveren, tıpkı diş ağrısı gibi saatlerce bazen günlerce sancıyan; ama hep ertelenen. ağrısı geçtiğinde orda unutulan, tekrar ağrıyıncaya kadar hatırlanmayacak olan, gereksiz, işlevsiz bir diş. neden bir doğum sancısı değil hissettiğin? sancısan, acısan,kanasan ve kendinden kendini doğurabilsen yeniden. hayat o zaman yaşanılabilir bir yer olur muydu? nedir hayatı yaşanılabilir ya da yaşanılası kılan?
yeter diyorum anlasana, insanları bu kadar düşünmen, onlara bu kadar yardım etmen yetmedi mi? bırak biraz da onlar kendilerini düşünsünler, bırak başlarının çaresine baksınlar sen ne hırpalıyorsun ki kendini..

anlatamazsın kendini başkalarına işte, yıllardır beceremiyorsun da zaten bir işi. hep önyargılı, sabit fikirli insanlar oldukça etrafında bir yere varamazsın sen. biraz değişiklik, yeni yerlerde yaşamak gibi şeyler lazım sana. evde oturup bilgisayarında vakit geçirmekten başka yaptığın yok. hadi çık dolaş biraz, hava al, denizi seyret işte için açılır. ama doğru ya, sen için açılsın da istemiyordun, çünkü sen hiçbir şeyi haketmeyen berbat insanın tekisin. çık git bu dünyadan artık.. bedenim bu iğrenç ruhu istemiyor.. ayrılmandır istenen..
Dudaklarımı kanatırcasına ısırıyorum günlerdir, Her sözcük dilimin ucunda küfre dönüyor çünkü...
kafana sıçayım senin gibi birinin... sen adam olmazsın, bu kadar saygıya güvene sana verilen ne? kendinden utanıyor musun? hayır! ama galiba hiç mutlu olamayacaksın...
yeter artık bırak o hayırsızın peşini.git kendine adam gibi iyi aile çocuğu eğitimli saygılı birini bul hayatını düzene sok.adam ol lan.
hayatına almak istedinde ne oldu? ebenin amı oldu. kaç kere dedim sana, sakin ol şampiyon diye. bugün bir gariplik vardı zaten üstünde... al çıktı işte. şimdi çekilebilirsin...
neredesin,
çok olmadımı gittiğinden beri,
hani seninleyken memnun değildim ya
hep bir fazlasını isterdim.
şimdi geri gel,
istemicem fazlasını
seninle yetinicem
gözyaşlarımı ,kahkaha dönüştür
acılarımı , yaralarımı , iyileştir
kalpimi al at
sen varken ihtiyacım yok hiç bir şeye
neredesin benliğim