bugün

Yalan Dünya'daki Çağatay bey ama konuşmadım Alaçatı da gördüm yanında manitasıyla.
Fatih Kısaparmak
Süheyl Behzat Uygur
Erkin Koray.
bir keresinde bursa da nalbantoğlundaki bursaspor katlı otoparkında hakkı bulut u görmüştüm. yanında koruması vardı, şoförünün aracı getirmesini bekliyordu.
candan erçetin. 2-3 saat oturduk. bir de haluk bilginer.
havaalanında çalışırken görmediğim adam kalmamıştı.

Azra Akın'dan ibrahim Tatlıses'e, Recep Tayyip Erdoğan'dan Acun Ilıcalı'ya, Sezen Aksu'dan Cem Yılmaz'a...

ama ben sadece bir kişiyle fotoğraf çektirdim.

onun adı ALEX DE SOUZA.

ÖZLEDiK BE DOKTOR..
Ferhat güzel'i görüyorum her gün.
boğaz köprüsünde yandaki arabada fatih ürek'i görmüştüm. bir de semaver kumpanya'nın bitişiğindeki kahvede birkaç kez onur ünlü'yü gördüm. o zaten hep oradaydı, şimdi şu saatte bile orada çay içiyor olabilir.
Karşılaşmayı bırak çalıştığım bir çoğu vardır, genelde boş beleş adamlardır. Tanışmak meziyet değildir.
Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler.
Hande Ataizi, çağla sikel, mine tugay...

Merve boluguru çok istiyorum ama denk gelmedik.
Creag David - Japonya.
izi Eli gitar hocamdı.

Tuncer Tunceli'nin de gitar hocası.

Tuncer Tunceli de Okan Bayülgen'in gitaristi.

Sayesine Okan Bayülgen'le tanışmıştım.

Sadece bu da değil aslında pek çok ünlüyle tanıştım ama hepsini anlatabilecek değilim ne yazık ki.

Sanırım belli bir müzik genre'sından çok tanıdığım ünlü oldu ama ne kadar ünlü oldukları sizin ünlü anlayışınıza göre değişiklik gösterebilir.

Bir de babamın ünlü arkadaşları var tabii ama onlardan bahsetmek pek doğru olmaz...
(bkz: faik öztürk) çok matrak bir adamdı. mısırcının önünde karşılaştık konuştuk vs :D
cem yılmaz ile çok güzel bi anım var ama anımı yazarsam ifşa olurum anlatamiycam o yüzden:(.
metroda yılan hikayesi dizisinin kürşatı tunca aydoğan'ı görmüştüm.
yaşım belli olur diye yazmıyorum. kimler yok ki !
alaaaayinaaaa dilki ile karşılaşmayı çok isdiyon.
kericam durmaz
aleyna tilki
prenses ela.
a, e, ı, i, o, ö, u, ü
bunlarla her gün karşılaşıyorum.
süper baba oyuncularının çoğu. rahmetli sümer abi ile altılı kuponu yapmışlığımız var *
hayatım kulislerde geçtiği için oldukça fazladır.

sohbet açısından en babası mazhar alanson' du.

ancak o da çok bozdu son zamanlarda. görürsem bi kulağına çekeceğim.
akmerkez de dolaşıyordum

çok uzaktan hemşerim tokatlı aysel i

pardon seda sayans ı gördüm,

bir tohatlı olarak

oooooo hemşerim gelmiş hoş gelmiş

falan demesini beklerdim ama nerdeeeeee

sanırsam bu tam tohatlı değil, yazık.
Şebnem ferah
Volkan Konak..
havalimanındayım bira içiyorum pufta. Baktım karşıdan Kutsi geliyor. Doktorlar diZisi revaşta o zaman. “Steteskobun nerde hehe “ diye seslendim. Ters ters bakıp geçti yanımdan.
mario balotelli.