bugün

Uludağ sözlük yazarlarını içten içe bitiren,canını sıkan ve boğan şeylerdir. Bugün farkettim de o kızın arkadaşlığı benim için önemliymiş. O gidince 2 gündür ne uyuyabiliyorum rahatça ne de uyuyabiliyorum mutluca.
Hoşlandığım kıza hala açılamamak içimi acıtıyor.
(bkz: Dertliyim be sözlük)
kurttur.

(bkz: şerefsiz yedi bitirdi beni)
geçen gün ağrı doğubeyazıtta olan olay. bir aile gazdan dolayı diye açıklandı tam sebebini bilmiyorum sabah evlerinde ölü bulundu. Ailenin kalan tek üyesi istanbul da 19 yaşında çalışıyor ve aldığı ölüm haberi üzerine köyüne geliyor. Gerisini tahmin bile edemem yaşayan dışında kimse edemez. Çok üzüldüm yürek dayanmaz elimden keşke bir şeyler gelebilse. O gence bol bol sabır diliyorum.
Güvenememek.
yüzü gülmeyen çocuklar..
en derin hislerinle oynanması. kullanılmak.
Haftasonu dahi erken kalkmak zorunda olmak. Insana ben ne günah işledim diye kendini sorgulattırır vallahi.
uykumun olması. uyumak istemiyorum aq.
Her seyin iki kati oldugu hayatta,
Acinin,huznun,ilaclarin,hasretin,
Neden mutluluk ve huzur iki kati degil?
sözlükte kürtlere yapılan ahlaksız saldırılar. bu kara mizahı yapanları gördükçe insanlığımıza, barışa dair umutlarım hızla tükeniyor, gerçekten içim acıyor.
geçmiş ile köprü olan Fotoğraflar.
mide ekşimesi,gastrit,ülser gibi durumların ana nedeni olan stres.
Vücudumun hayatımı idame ettirmek için dayanması gereken şu iş temposunu bazen kaldıramaması ve çekilen fiziksel acının yanında getirdiği kendine acıma duygusu. Dükkanın kapanmasına daha bir buçuk saat varken iş arkadaşımın beni dolmuşa bıraktığı şu an hissettiğim şey.
25 cm. acıtmaz mı lan.
türk olmak ama yabancı hissetmek, türkiye'de olmak ama gurbette hissetmek.
Ülkemin hali.
Vize haftasında sular seller gibi ezberlediğim bilgileri final haftasına kadar unutmak.
Toygar ışıklı şarkıları ne zaman duysam göğsümde bir sancı olur burnum ile anlım arasında bir yer sızlar aklıma yar gelir bırakıp ta giden yar.
yalnız olmak. aşk anlamında.
"Eski bir fotoğrafa bakmak ile vücudunun herhangi bir uzvuna yanan sigarayı basmak arasındaki tek fark fotoğrafların daha derin izler bırakmasıdır" demiş Batuhan Dedde.
Beni çok mutlu edecek diye düşündüğüm ve yaptığım şeyin beni çok mutsuz etmesi.

(bkz: evlilik)
mutlu olmaması gereken kişilerin senden fazla mutlu olması.
acı sos?
bir zamanlar güvenip gaflet içinde, kendi oylarımızla başa getirdiklerimizin bugün yediği kaba tüküren kişiler olması ve bunun karşısında hiçbir şey yapamamak.