bugün

Her yazarın hayatında olmasını istediği sevgilide , muhakkak olmasını istediği bir kaç özelliği arar. Dürüstlük olur , sadakat olur , samimiyet olur. sıralama kişiye göre değişir. Bunlara daha farklı örnekler de eklenebilir. Tüm yazarların kalbine göre birisi ile tanışması temennisiyle , buyrun.
Bıyık bırakmasın güven versin bakımlı olsun bacakları ailtonun bacakları gibi olmasın vesselam.
Bakimli ve guzel eller.
olması. swh
"Öyle sevgili mi olur?, gidin ısmarlayın birinden o zaman" dediğim başlık. Karşına çıkar ve bazen öyle biri çıkar ki, saydığın tüm özellikleri sarsar. O zaman sevgilin olur işte. Ya da saydığın tüm özellikleri anlamadan etkilendiğin kişidir.
topuklu ayakkabı, bakımlı tırnaklar (mümkünse siyah mat veya bordo oje sürülmüş), kalın bakımlı kaşlar, güzel burun, dolgun dudak.
ama böyleleri çok boş oluyor.malesef istisnasını göremedim.
beşiktaş'lı olsun diğer istekler otomatik olur benim için.
Burda mı seversiniz yoksa paket mi yapalım dedirten birtakım kriterler listesi.
bir yerden sonra anne rolüne bürünmemesi '' bak bugün hava soğuk iyi giyin hasta olursun bar mı ? ne barı ? nasıl yani ? '' sanki sorsan hayatında hiç gitmemiş.
Sevgili ve saygılı olması.
Beni sevmesi
Beyaz tenli kumral veya sarışın olması.
Olmaması.
Durust olsun guvenilir olsun sadik olsun ilgi gostersin hep yaninda olsun onyargisi olmasin dinlemeden karar vermesin empati yetenegi olsun herseyin olsun.
istenmeyen sevgililere kesin çözüm;
tabiyki abb şeyfırrr.
Azıcık hareketli olsun;bisiklet surelim,koşuya çıkalım,piknik yapalım falan. Yeter ki kafelerde oturmayalim ya.
Gülüşünde saklamaya çalıştığı bir hüznü olmalı.
(bkz: para)
%50 güzellik %50 karakter. ikisinden biri olmazsa olmaz. özetle ;

dişiliğini kişiliğinin üstünde tutanların bacakları hep aralı kalpleri hep yaralı olacaktır sonsuza kadar.
Hesap ödemeye yeltendiğimde tuvalete kaçmaması.
enzim-substrat ilişkisi.
Her şeyden önce vicdan ve duyarlılık.
Sonra empati yeteneği.
Üçüncü olarak kompleksten uzak olması.
Sevgiliden ziyade hayatımda yeri olan her insanda aranılan özelliklerdir sevgilide de olursa geri kalanı günlük güneşlik.
Kısıtlamakla merak etmeyi ayırsın.
Sadakat ki anlamını yitirmiş bir kelime bu zamanda.
değer kıymet bilsin yeter bana.
(bkz: beyin)
güncel Önemli Başlıklar