bugün

Zürafa sk.
Kadıköy oza jazz yada babil kafe.
Flyinn Alışveriş merkezi - Florya
istinye
istinye Park
Pierre Loti
Fener
istiklal
Beyoğlu'nun arka sokakları
Balat.
Tarabya sahil ( Kireçburnu )
Bebek
aksaray emniyet.
beşiktaş- kazan.
Mekan konusunda takıntılıyım biraz. Gittiğim her yerde "mado" yu arar gözlerim, gnelde de bulur oraya otururum.sanırım 6 7 yıldır bu durum böyle.
evet yazıyorum;

- baltalimanı oba cafe/ çınaraltı
- beşiktaş beer point/ seyr-i derya
- taksim nevizade/ fransız sokağı
- kadıköy moda
- salacak sahil

kısmen buralardır.
Ben pek bir yere çıkmasam da, bazen bakırköy'de capacity'yi turlarım. Birkaç ayda bir de bakırköy sahiline inerim. O kadar. Bir asosyalin yıllığı işte.
Samatya ssk. Herkesi tanirim.
mahalle kıraathanesi.
takılırım çengelde çünkü çok yakışıklıyım.
yok mu soyle caz, blues calan sakin bir mekan. bilen varsa mesaj atsin dedigimdir..
cafe sene 95 (kadıköy/yeldeğirmeni)'ti bir zamanlar. müdavimi olmuştuk çok hoş mekandı, nezihti de. tavsiye ederim herkese. şimdi çarşamba pazarı gibi zaten, boku çıktı siz de gidin amk bi siz eksiksiniz.
Edda Cafe - Fatih.

Çınaraltı club - taksim.

Reina Club - Ortaköy.

Yer mekan fark etmiyor aslında lüks olan yerlerde ben muhakkak varımdır.
en iyi bildigim yerleri yedikule civarlari' dir. o civarlarda takilirim turkiye' ye geldigim zaman. oralari da candir. bir de uskudar.
kız kulesi karşısı ve korcan aile çay bahçesi.
bahçeşehir-gölet
çamlıca-çömlek
koşuyolu-ceviz ağacı
beyoğlu-jolly joker
kadıköy-baylan
üsküdar-fethipaşa korusu...
Taksim: ıspanak, beatles, fabrika, şah, hard rock, do rock, gizli bahçe, Rock n rolla, gittiğim her yerin adını bilsem keşke..

Beşiktaş: old school, mis, biz, demlik, efsane, misin karşısındaki ve arkasındaki cafe/cafeler, bizin karşısındaki cafeler, meydandaki cafelerden bazıları. Cafe dediğim cafe var, cafe pi

Ortaköy: cafe pi

Kadıköy: çinili, sahaf, vazgal, yer fıstığı, re, happy moons sokağındaki cafeler, zincir, karga, bardan adam, shaft ve shaftın ordaki barlar sokağındaki cafeler, rex in ordaki barlar sokağındaki cafeler

Aklıma gelen bu kadar, semtle ekleme yaparım sonra.
Kadıköy ve caddedeki her mekan.
değişmektedir. bu aralar moralim bozuk olduğu için kendimi eğlencelere attım. beşiktaş- maçka - taksim - gayrettepe - ortaköy gece mekanlarını geziyorum.
ev.
iş.
ev.
Sabiha Gökçen havaalanı. en sık gittiğim mekan amk. çay, su, simit 5 er tl. evet pahalı yerleri seviyorum. *
bağcılar merkez kafasına göre herkes.
Anadolu yakası kadıköy. Belfast irish pub, ayı, zürich pub, leman kültür, son gemi. Avrupa yakasını zaten sevmem gitmem.
Kardeşler kıraathanesi - Ümraniye.