bugün

(img:#243336)
güzel bir şeymiş diye hissettim.

ama bir sorun vardı ellerimi ne yapacaktım? kızın neresinde olmalıydı?
asansöre komşu bindi sikti attı ortamı.
Necip abi bıyığın batiyor demiştim bi anda.

Ezberbozan şeyler yapmıştık..

Ah Necip, evli şimdi ve üç yavrusu var...
utanıp kaçmıştım.sonra oha lan bi dakika deyip geri dönüp tekrar öpmüştüm.ergenlik zor be.
Bi kitap okumustum, eger opusurken salincakta sallaniyor gibi hissedersen asiksin yaziyordu. Gercekten de oyle hissetmistim, o da ilk kez benimle opusuyordu, soguk bi kasim ayinin aksamiydi.
hiçbir şey.

(#28847075)
ergen yaşta zıplamayan libidomla sevmediğim bir çocukla. ulan demiştim ben bu cocugu sevmiyorum. hiçbir şey hissetmemiştim o karşımda titrerken. nerde olduğunu biliyorum şimdi.
dudağımın içindeki deriler soyulmuştu nasıl bi heyecansa.
Bu muymuş lan dedim kendi kemdime...

Şaka lan şaka, bildiğin bulutların üstüne çıkmıştım. insanın hoş duygular beslediği birine o denli yaklaşması, hele ki o genç yaşta, tarif edilemez bir duygu.
"bumuymuş öpüşmek dedikleri şey?" demiştim kendi kendime.
ilk öpüşmenizi hoşlanmadığınız biriyle yaparsanız benim gibi iğrenç hissedebilirsiniz. Kafamı sağa sola çeviriyordum dudağımı öpmesin diye kız ısrarla bırakmamıştı. Siktir git de diyememiştim doğrusu. Tek hatırladığım 2-3 defa dişlerimi fırçaladığım. (bkz: acı ama gerçek)
Hatırlasam paylaşırdımda hatırlamıyorum sayın yazar kardeşlerim.
keşke kot pantolon giyseydim.
Hoşlandığımı sandığım bir Çocukla konuşurken bir anda öpmüştü iğrenince Çocuğu iteleyip tokadı basmıştım. O anda anlamıştım Çocuğa aslında bir şey hissetmediğimi. Kötü bir anı daha.
güncel Önemli Başlıklar