bugün

Döndü.

Amk çingeni sıranın heryerine sümüğünü silerdi.
ebru'dur.

kendi ismini telaffuz ediş şekli ise epru idi.
Unuttum . Harbi neydi la ¿.
insanları tebrik ediyorum. ilkokul sıra arkadaşlarıyla bile ilişkilerini hâlâ devam ettiriyorlar.

Benim 14 senelik öğrenim hayatım sonucunda şu an tek bir arkadaşım yok. Bravo tek kelimeyle.
Birinci siniftayken sirada el ele tutusturmuslardi biriyle adi ibrahimdi sanirim. Zaten 2. Yil baska okula gecis yapmistim daha da hatirlamam kimseleri.
tayfun.

Hiç unutmam. Pek yakışıklıydı o zamanlar birbirimize aşıktık sanırım. Sürekli montlarımızı üst üste asar, derste birbirimizi dürtükler gülerdik.

Anılaaaaağğğğrrrrrr..
Sema. Aşılardan saklanırken güzel oluyodu kendisi biraz iriydi de.
Sanırım beyza.
Nazmiye. ilk dönem bitmeden hayallerimle beraber gitmişti.
oktay. ilkokul birinci sınıfta teneffüslerde jet gibi koşardı. *
Unuttum?
Mahmut
Sandviçimin yarısını vermiştim 1.sınıfın ilk günü.
selin di hatta ne güzel kızdı bi ara hoşlanıyorum bile sandım diyebilirim çocuk aklı kız şimdi galiba beslenme ve diyatetik okuyo malum zenginlikleri birlikte geçirdiğimiz zamanların bitmesine sebep oldu birde onun seven biri vardı sınıfta hatırlarım gitti diye çocuk ağlamıştı bir tek ben biliyorum galiba bunu sözlük belki banada bir tesellidir bu. *
Tabi siz gençler bilmezsiniz kalabalık sınıfları.. ilk sıra arkadaşlarım 3 taneydi. Tek sıraya 4 kişi oturmuştuk. Şimdi ne simalarını hatırlıyorum ne başka bir şeylerini.
güncel Önemli Başlıklar