bugün

(bkz: Muazzez Abacı) ve (bkz: Cüneyt Arkın). Çok eski yıllardı ve küçüktüm. Istanbul atatürk havaalanı iç hatlar terminali şu an ki dış hatlar terminalinin olduğu yerde tabii.. neyse ilk hangisini gördüm karar veremedim ama gördüm işte en eski bunları. Cüneyt amca kucağına almıştı hatta filan (ulan ne yıllardı arkadaş!)
Anneniz ehehe. Evet
1990 yılında kupa galipleri kupası maçı için trabzona gelen barselona lı futbolcular. Emniyet lojmanlarının karşısındaki otel de kaldılar. Babam polis olduğundan oda otelde güvenligi sağlayan polis grubundaydı. Futbolu çok sevdigimden beni futbolcuların yanına götürmüştü. Sadece babama koeman ve stoichkov ile fotoğrafım olduğu için bile hakkını ödeyemem. Barcelona dergisi , rozetleri ve flamasını hediye etmişlerdi hala özenle saklarım. Daha sonra Keşke forma isteseydim diye çok pişman olmuştum.
ferhat güzel. sene 2004 sanırım. bir konser öncesi otoparkta yer arıyorduk, park yerini benden önce kapan herife babam lavuk diye bağırdı, ferhat güzel'miş adam. özür dilemişti güzel adammış.
(bkz: Suna Pekuysal)

Ataköy'de.
kanlı canlı konserleri saymaz isek, asmalı konakta ağayı oynayan yaşlı amcayı çarşamba pazarında görmüştüm.
Tuncay şanlı milli maçta.
2.ci gittiğim Beşiktaş maçında Ibrahim Toramandı maçtan önce yeni aciga geldi taraftarla foto falan cektirmişti çok heyecanlanip yanina gidip konusamamistim uzaktan bakmıştım.çok sıcakkanliydi o gün herkese sarilip foto cektiriyordu.
doksanlı yıllarda henüz orta okul sıralarında iken fındıkzade semtinde karşılaştığımız ve aval aval suratına baktığımız için bize şakacıktan hareket * çeken gökhan güney ağabeydir.

görsel
Cevat kurtuluş. Huzur içinde yatsın.
vahe kılıçarslan
yine zıplıyordu
yuppii.
Ünlü hıı ismail yk.
Rüyamızda görünce de sayılıyor mu çünkü lütfen sayılsın.
Tayyip Erdoğan ehehehe. Oyuncak vermişti bana.
edip akbayram konserine götürmüşlerdi annemler zorla adamla tanıştırmıştı neden bunu yapıyorsunuz bu sanatçılara?

Edit: yaş 7
fanta gençlik festivali konserleri vardı. 27 Haziran 2012 de konya konseri öncesinde tonmaister olarak çalışan ve bu konserler neticesinde ses işini kapan ve işini iyi yapan bir arkadaş vardı.onun sayesinde zar zorda olsa konser öncesi tarkan ve emre aydını gördüm hatta emre aydınla birkaç dakika muhabbetimiz oldu.
demirel . kıpırdıyordu, canlıydı evet.
iyi ki Barış Akarsu.
tansu çiller. hatta hayatıma dair hatırladığım ilk anı bile olabilir. sene 95 ya da 96, annem zamanın demir leydisi tansu çillerin mitingine gitmiş ne hikmetse beni de götürmüş. o zaman samsun’un meşhur lise caddesinde kucaklamıştı bendenizi tansu ablanız.
Barış Akarsu, 2000 li yılların başlarındaydık, bir ürünün reklamını yapan şirket getirtmiş sanırım. Ufaktım, gayet sevecek bir yapısı vardı. Konuşmayı severdi, kırmadan etmeden.. yani anlayacağınız sıfır ego.
Ünlü görmek kolay önemli olan ünsüz görmek.
haluk levent i görmüstüm 13-14 yaslarındayken
o zaman yol kenarında kavun satıyoduk kavun almak icin durmustu ben hayatımda o kadar mütevazı bi insanla karsılasmadım.
çocukluğumda Zeki müren'in cenaze töreninde o kadar çok ünlüyü bir arada görmüştüm ki; ilki hangisiydi hatırlamıyorum ama en uzun boylusu bülent ersoy'du.
Ne kadar ünlü sayılır bilmem ama o zamanlar serseri dizisinde oynuyordu, Mahir ipek.
(bkz: tarkan) diyerek en havalı yazar benim kanımca.