bugün

buluşmaların en saçmasıdır. öğrenim kredisinin 180 ytl olduğu günlerde antakya'daki parka gittik. yürürken dondurmacı görünce almak istedik ve tam tamına 5 ytl param dondurmaya gitti, kıza orda kafa atasım geldi, boru mu lan 5 ytl. akşamına bana aşık olduğunu belirten mesajlar atsa da ilgilenmedim tabii. hala kızgınım.
Zamanında benden Çok hoşlanıyor diye pek de ölüp bitmediğim biriyle yemeğe çıkmıştım gaza gelip.

Neyse, geçtik oturduk bir yere. Sipariş vereceğiz, Menüye baktım, ben sebzeli krep istiyorum dedim. Şoka girip annemin yaptığı akıtmaya para mı vereceğiz dedi.

Aslında iyi çocukmuş diye kendimi ikna etmeye başlamıştım tam... Bildiğin köy yumurtası çıktı.
kadıköyde rıhtımda buluşmak için sözleştik, ben heyecandan ve sevinçten 2 saat önce gitmişim. beklerken iskeledeki cafede buluşma noktasını gören bir yere oturdum çayımı yudumluyorum. zaman yavaş yabaş geçiyor, bi taraftan da yazışıyoruz nerdesin kaç dakkaya gelirsin falan. buluşma saatimize yarım saat var daha, kız dedi tam yarım saate ordayım. ben de bu kadar hevesli olduğum anlaşılmasın ve kızı bekletmeyen centilmen erkek olmak adına, dedim ki 20 dakkaya ordayım.
kalktım iskeleye yürüycem o an benim tam çarprazımda oturan kızla göz göze geldik. o da 1 saat önce gelmiş.
güncel Önemli Başlıklar