bugün

Gömülü yirmilik dişi çektikten sonra ağrı kesicinin etkisinin geçmeye başlamasıyla hayat bulan saatler, dakikalar, saniyeler.
Ağzımın tamanının iltihap kapladığı zamanlar biliyorum..
1 - morfinsiz azı dişi çekimi
2 - bıçaklanmak.
Beş yaşındayken ayağıma sıcak su dökülmüştü.

Dokuz yaşında kolumu kırmıştım.

Hangisinin daha acılı olduğuna karar veremedim. Düşman başına...
10 dakikada bir ayılıp 3 saniye içinde bayıldığım trafik kazası, iç kanama, pelvis kemiği kırığı, çoklu organ yetmezliği .

Hissedilen acı öyle yüksek ki ayık kalamıyorum o derece.

iyiyiz allaha şükür şu an .
ayak serçe parmağını duran sehpaya vurma durumu, duran araca vurmaya benzemektedir. 10 üzerinden 9 kusurlu bulunduğunuzdan ne hakkınızı araya bilirsininiz ne de bir yaptırım uygulatabilirsiniz.
Bir sabah 5'te çarpılmış gibi uyanmıştım ; her şeyi yamuk gören, hiçbir yerini hareket ettiremeyen (sanki boynum ve kollarım kırılmıştı) bir de sezaryenden çıkıp uyandığım o ilk an. Bu ikisi ölümüne kapışır.
Kum dökme diye bir zımbırtıda.
Acıdan kusup bayılmıştım.
ete batmış ayak tırnağının eski haline getirilmesi ile, dişçi koltuğunun yanındaki dönen aletini sinire dokunması acısıyarışır.
Küme tipi baş ağrısı. Semptomları yazayım, dehşeti görün. Tek taraflı bir ağrıdır, başın bir yanını kapsar. Ağrının başladığı yerde, yüze asit dökülmüş hissi, göz cevresinde tornavida sokuluyor hissi ve acısı. ağrıyan kısımdaki göz kapaklarinda, Ağrının siddetinden göz kapağı sarkması, göz yasarmasi veee hiçbir ağrı kesicinin işe yaramamasi. Tek çaresi acil serviste, saf oksijen solunmasi. Allah dusmanimin başına vermesin.