bugün

fiyasko.
(bkz: fiyasko)
zeigarnik.
yaratıcı.
Engebe.
sadist.
yalnızlık ve yazı yazmak hissii...
tevafuk.

her geleni hızır, her geceyi kadir bil! diyerek büyütüldüm ben.
sonra uzun koridorlarda allahi tanıdım. her gelenin hizir her gecenin kadir olabileceğine yönelik inancim orada saglamlasirken; insanin bir anlik gozunun dalmasinin bile bir ton işarete gebe olduğunu, belki de o ara dalan gözlerinin kisinin geleceğini bulup da onu izlemek icin dalmis olabilecegini anladim.
yaşadım da.
daha sonra bir parkta oturup gece ucte hindarsizca borek yerken bir delinin gelip bir sir verebilecegine, o sirrin duvarlari aşıp başkasının kulağına gidebileceğine, onun sifa olabilecegine sahit oldum.
isaretler, hayirdan cikan serler, serden cikan hayirlar, olmayacak olanlarin olması, mucize denilenin kolay olandan kolay hale gelmesi.
yani anlayacağın zaten kafa biraz değişik çalışıyorken, bir de buna bir mana bulma çabası eklenince insan tesadüflere, bir şeylerin bos yere gerceklesecegine inanamiyor.

her denk geliste ilahi bir isaret sorguluyor, bekliyor.
zaten yoksa su üstünde yaprak misali gelip geçiyor.
varsa da iliklerine kadar hissediyorsun o ilahi hisleri.

ne diyorduk tevafugun yasama yasatma var olma nefes alma mücadelesi kisimlarina etkisini gectik, kisinin kendisini bulmasi uzerine etkisine de sunu soyliyeyim. karsimizi cikan hizir olabilecegi gibi seni sen yapacak olan eksik parcanin sahibi de olabilir.
zamanı var daha, açarız elbet.

tevafugun en tatli oldugu, en cok yakistigi duyguya geldik şimdi.

yüce yaratıcının iradesiyle meydana gelen her buluşmanın adi tesadüf değil de tevafuk ise.
ki öyle
gözlerimiz bağlıyken dünyanın kötülüğü hayasizligi kosusturmasi ile ,
yine de göz göze gelmek, sevmek, (dayanamiyorum dur.)
erimek bitmek maf olmak deruni deruni seyler hissetmek kanin aha boyle igil igil akmasi başi dudaklari omza boyna gömmek istemek
tesadüf mu sizce?

sona doğru kaptirmasaydim gayet güzel bir entry girecektim bence * neyse özüme döneyim bari.

lan olum bence benim hayatimin adi tevafuk olsun,
zaten başımı gelen tatlı aci seyler tevafuk olmasa da ben onlara tevafuktur tevafuk der dururum :d

nolmus yani? nedir ki?
kaybetmek.
boş bir amacı yok.para kazanıyor olsa bile aklında yapacak bişey yok hayattan zevk almayan.
Ekho.
kaos. benden daha kötüleri elbette var ama periyodik olarak felaketlerle uğraşıyorum.
Tevekkül.
hayaller miami hayatlar muş.
karmaşık, yoğun.
“Bok” demek istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar