bugün

Bir yaprak gibiyim rüzgarın estiği yöne savruluyorum.
hayat aktif, ben pasif.
eğilmeden, bükülmeden bu sisteme bu hükümete karşı dimdik.
Boynu bükük, yaralı...
görsel
'Olduğu gibi'.

Ne eksik , ne fazla.
köprüyü geçmek uğruna olsa da ayıya dayı demeyecek kadar renkli.
bilim adamı gibi duruyorum. ne gelirse çeşitli hesaplamalar yapıp, bir iki deney tüpünü birbirine döküyorum. bir patlamalar bir şeyler tabi. en yakın sonuca göre hata payına rağmen uyguluyorum. sonra çok düşünmekten ya fırsatlar uçup gidiyor. ya da kompleks denklemlerde yaptığım küçücük bir hata bütün soruyu çizdiriyor.
özetle; b*k gibi.
Güzelleş be oğlum en azından ölümüne kadar hayattasın modunda.
barış manço-yol
şarkısındaki gibidir tam olarak.
belediye ekiplerince çakılmış bir kazık gibi başkalarının isteğine yer buluyoruz, offf efkarlıyım işte.
kimse bizden degerli degilmis amk. bugun bunu anladim. olup bittigin insanda etten kemikten la sonucta. kimseye kendinizden fazla deger vermeyin. kimseden utanmayin. cekinmeyin. dedigim gibi utanip cekindiginde sonucta insan. sana karsi hicbi ustunlugu yok.ztn surda max 70 yasina kadar yasiyiruz onu da biri icin heba etmeyelim yolumuza bakalim.
ağlarım geçer, asıl ağlayamamaktan korkarım...
Kambur duruyorum. Omirilikte sorun var da ahaha.

Just joke.
dev dalgalarin arasinda kalmis bir tekne gibi bi oyana bi bu yana sallaniyorum.
hani metrobüste yanında oturan kişi ineceği zaman ona müsaade etmek için koltukta 60 derece dönüp arkana yapışırsın ya işte öyle bir pozisyonda.
görsel
yürü üstüne üstüne

tükür yüzüne celladın

fırsatçının, fesatçının, hayının...

dayan kitap ile

dayan iş ile

tırnak ile, diş ile

umut ile, sevda ile, düş ile.
esnektir.
sert durduğunuzda hedef sizden daha sert ise sizi parçalamasına/yoketmesine izin verirsiniz. esneklikle hedefin zayıf yönlerini öğrenir ve ona karşı duruşunuzu tekrar ayarlayarak üstesinden gelirsiniz.
en çok darbeyi ben sertim havasında gezenler almıştır. bu yüzden sadece öyle olmakla övünürler- alakaları yoktur.
90 derece dik açıyla...
Yıllar boyunca güven duygusuna alınan darbelerin ardından daha acımasız, daha soğuk, daha sessiz olması gereken duruştur.
http://yaziatolyesi.com/w...nt/uploads/179011166y.jpg
Sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik dimdik.*
Artik duramiyorum çok kötüyüm 😑
köpük baloncuk gibiyim. rüzgar ne tarafa savurursa o tarafa giden ve ömrü kısa.