bugün

kendi adıma yüzü gözü güzel birisi olmayacaktır. ama eğlenceli olacak. yüzü gözü güzel tiplerle çıkmışlığım var. yaramazlar.
minyon, renkli gözlü, kumral.
güleç, zeki.
Aydınoğlu genişman.
“-Evliliğe karşı mısın?
-Hayır. Birbirini sevmeyen karı kocalara karşıyım, mutsuz çocuklara, sevgisiz evlere karşıyım.”

Hayatımın aşkı olacaktır muhtemelen. Çok seviyor olacağım çok aşık olacağım kendisine.
breaking bad'deki jane'dir. zordur.
çocukça davrandığımda bana katlanabilmeli.
komik olsa iyi olur ama kesinlikle soytarı olmamalı.
merhametli olmalı. hata yaptığımda acımasız olmamalı.
israftan hoşlanmam. az ya da çok parası olması bir şeyi değiştirmez. israf yapmamalı.
kararlı biri olmalı. ben çok kararsız olduğumdan beni dengeleyebilmeli.
iş, sosyal yaşantı ve aile dengesini iyi kurmalı. yani belirli bir olgunluk seviyesine ulaşmalı.
karamsar olmamalı. olaylara her yönünden bakabilmeli. kötü olasılıklara önlem almalı ama iyi olasılıkları unutmamalı.
küçük şeylerden mutlu olabilmeli.
insancıl olmalı.
haksızlık yapmamalı.
her şeye evet ya da hayır deyip işin içinden sıyrılmaya çalışmamalı. ilgili olmalı.

neyse, bu kadar yeter.
Ne hayaller ne hayaller. Neyse bir şey demiyorum. Çok da düsünmeyin. Evlilik kader dir.
Hayalini kurdum ama şuan gerçeği yanımda hayal de kalmaz hiç bir şey.
Lan milletin hayali bile leş bu ne. Ulan hayal kuruyorsun az kaliteli bir şeyler at.
görsel
ben dilsiz eş hayal ediyorum. bana çene yapmasın yeter. sfdgdg
hayallerim artık yok, buldum.
Namuslu güzel sarışın zeki annelik yapabilcek sadakatli. Ama tabi hepsinin aynı anda olması hayal.
hayalimdeki eşin dünyada var olup olmadığından emin değilim. bugüne dek 2-3 defa rüyamda farklı farklı kadınlar gördüm. böyle abazan usulü rüyalar değil ama. bir tanesinde çok kısa süreli uyuduğumda bir sima canlandı rüyamda sonra kayboldu. yine diğer zamanlarda uyurken 2 rüyamda da böyle simalar oldu kayboldu. tarif edemiyorum şu an o simaları sadece rüyamda gördüğümü hatırlıyorum. uyanınca istemdışı, "bunları mı arayacağım hangi örgüt rüyama girdi lan benim falan filan, nedir bu rüyalar deyip" kendi kendime espiri yapıp durdum. sanıyorum ki rüyamdaki o hayali simalar, dünyada var olmamıştır. beyin benim algılarımla güzel bir portre çizip "işte bunlar" dedi sadece. enteresan bir organ bu beyin.
görsel
Cok dusunup hayal kurma dusler adami avanak eder.
görsel
en hızlı boşadığımdır.
Kedi, köpek seven eğlenceli biri. Umarım.
Keh keh keh
Tam olarak budur.
görsel