bugün

1200 adımmış.

Vay arkadaş domestik filansın güzel kardeşim ama bütün gün fink atmışsın.
Biz de masa başında çürüyelim. Al beni, çek çıkar, kurtar şu hayattan.
saat 23:17 ve adım sayarın ekranında yazan rakam : 756 *

domestiğin 1 günde attığı adını ben 33 günde atıyorum...sonra neden 120 kiloyum *
Genelde 2000 civarındadır. (bkz: yetmez ama evet)
Günlük adım satımı değilde bf4te bi mapte aldığım leş sayısını verebilirim. Ortalama 40 civarı.
görsel
Keşke her günüm 14 ekim olsa dedirten adım sayılarıdır.
8-10 bin arası değişiyor.
En az 10000 atıyorumdur. Hatta kesinlikle daha fazla. Evin içinde bile sürekli yürüyen bir insan olunca tabi. Her ne kadar insanlar bundan dolayı deli deseler de.
Adım olarak değilde idda ediyorum sözlükte günlük benim kadar yol giden yoktur.
5000-8000 arasi.
Masa başında çalışırken ortalama adım sayım 3600 iken ilk işsiz günümde 14300 adım atmışım. ipi kopmuş uçan balon gibi hissediyorum.

görsel
15000+ civarı vardır. istanbulluyuz doğma büyüme ve şehrin en büyük sorunu ulaşım. ama yürümekten erinmeyenlere de fırsat oluyor böyle. 5 km içerisindeki her yere yürüyerek gitme imkanı doğuyor otobüslerde minibüslerde balık istifi gitmek istemeyince.
okulun içerisine otobüs gitmemesi bu sayıların yüksek çıkmasının yegane sebebi. yürümeyi sevdiğim için soğuk havalar haricinde sıkıntı olmuyor. bir de bazı günler evden hiç dışarı çıkmıyorum. ortalamamı çok düşürüyor o günler.

görsel
25-27 bin arası oluyor çoğu zaman işyerindekiler dahil.
görsel
işlerin yoğun olduğu, saha ziyareti yaptığım günler 32.000 adımı buluyor.
Minimum 8-10 bin adım. Koş desen koşamam ama iyi yürürüm.
8bin gunluk hedefim. En fazla 14bin yaptim su son 1 ayda.
Bir amfiden diğerine dahi arabayla gidiyorum.
görsel
Maalesef en fazla 2000i gördüğüm adımlardır. Acilen spora başlamam lazım.
En az 6 bin, ortalama 3-3,5 km. Ev dışı rakamları.
13.202 güzel sayı.
Hipodroma çalışmaya çıkmış kısrak.

Başka açıklması olamaz.
işten dolayı 40k-50k arası.
görsel
Müthiş bir gündü. Evet.
Arabamiz var ama 25bin adim ile gunu bitirdik cok sukur. Sabah 05:30'da uyanip gun boyu hareketli olunca boyle oluyor. Hareket sart!