bugün

yazarların hayatları boyunca gittikleri ülkelerdir. edit'e müsait bir başlıktır.
Rusya,Belçika,Lüxemburg,Hollanda,Fransa,Almanya.
almanya, avusturya, fransa...
Amerika.
Kronolojik olarak; avusturya, Slovakya, Fransa, Belçika, italya ve Almanya. Kısmet olursa da Şubat ayında ispanya.

Flamenko yapalım mı tatlı kıssss?
türkiye, italya, makedonya, yunanistan, bulgaristan, makedonya, ispanya, slovakya, fransa, yozgat.
kastamonudur. bir ülke kadar büyüktür.
(bkz: of cumhuriyeti)
fransa ve ispanyadir.
corciya.
Kucukken suriye halep e gittik ailecek bi turla babam neden goturdu bizi oraya anlamadim mk adam butun balkanlari ve mekke medineyi gezmiş halep ne mk ordan geldik iflas ettik uskudarimizdan gitmek zorunda kaldik savaş cikti suriyenindee mk.
japonya ve tayland. 6 ay japon mutfağına doyamadım resmen.
Abd 11 sene yaşadım bir de Balkan ülkeleri var.
Sırbistan, ermenistan, ingiltere, isviçre, almanya.

Gitmek istediğim yerler: mısır, rusya, amerika, dubai.
Bosna&Hersek.
Almanya, Hollanda, Japonya, BAE, Bulgaristan, ABD, Rusya, Güney Kore, Singapur, Avusturya, Yunanistan.
suudi arabistan, gürcistan, yavru vatan, bide ülkeden sayarsak dubai.
iran, avusturya.
alayına gider.
değil yurttışına, il dışına gezmeye, köyden şehire bile zor çıkabiliyorum amına koyim.
Çin, kore, endonezya, singapur, kanada, arjantin, şili, panama, nijerya, güney afrika.
ırak iran rusya ukrayna Belarus bulgaristan israil mısır italya katar hollanda ingiltere filistin macaristan çin Dubai kore azerbeycan türkmenistan nahçıvan gürcistan bosna güney afrika japonya amerika şaka maka bi arabistan ve umre yapamadık işten fırsat bulup atma yok arkadaşlar işim gereği sürekli yurtdışı seyehat.
Dubai Almanya Kktc Maceristan Gürcistan Türkiye.
elbistan.evet küçükken ülke sanıyordum.
rusya, ukrayna, kazakistan, kanada soğuk beni çekiyor sanırım.
güncel Önemli Başlıklar