bugün

Odamdaki Kitabın içindedir.
Fakat hangi kitap olduğunu söylemem. swh.
Para mı var aq.
Anlatın da hırsızlara bulmak için yol gösterin.Evde para saklanmaz.
a ltın altın dediler aldık
y atırımı yaptık
a mma velakin seçim var dediler
k afayı 14 mayısa taktık
k el başa şimşir tarak
a rkadaşlarım söyler bana dik dik bakarak
b ugün var yarın yokuz
ı smarlayayım sana bir içki ekşimtırak

k elin ilacı olsa kendi başına sürer dedim
u nutulacak elbet bu günler de bir gün dedim
t aki 21 yıldır aynı muhabbetle
u sul usul kendi içimi yedim
s on bir şans ver dediler
u ykusuz geçen gecelerime ah ettim.
nakit sevmediğim için kartta.
Ayakkabı kutularının içine kimse koymuyordur değil mi?
evde 120-130 santim uzunluğunda kocaman bir metal dolap var, fena bir ganimet de çıkmaz...
kapıdaki polis amcalardan izin alınıp girilirse, genelde kilitlemiyorum.
Cüzdanimin içinde.
iki kavak ağacı arasındaki beyaz sivri takkeli binaya sırtını yaslayıp, kıbleye doğru 50 adım sayınca orayı kazarsanız bulursunuz benim paraları ama hayatta nerede olduğunu söylemem, boşuna uğraşmayın.
param yok.
eve girince soldaki kaloriferin üzerinde duran çanaktır.
Altın ise yorganların arasında
Dolar ise takım elbiselerimin birinin iç cebinde
Yuro ise yazlık monttumda
Harcanmaması gereken yuro ise kışlık montumun iç cebinde.
Kart.

O da telefonumun arkasında.
Dolabımda küçük bi puro sandığı var, orda minibüsten artan 1 liraları biriktiriyom.
Kulak arkasında saklıyorum girilmeyen bir orası kaldı gelsinler hem parayı alsınlar hem işlerini görsünler.
hırıszları geliştirme entrysi.
(bkz: sağa ne)
Hırsızların heycanla takip ettiği yerlerdir.
çorabımda hea bu arada erkek adamın her yerinden para çıkacak.
Kitap arasına saklarım.
Evde altınların bulunduğu kasanın içinde, kasada yatak odasında dolabın arkasındaki duvarda.

Adres: Newyork Manhattan 51. Cadde 2.kat no 14.
Trump towers.
hirsizlar genelde hafif esya severler. cabucak kucaklayip tasiyabilecekleri nesneleri calarlar. ben de evdeki en agir beyaz esyanin icine sakladim. hem acmasi zor, hem de tasimasi.
camasir makinesinin icindeki agirliklarin altinda.

kendim bile unutmustum. günümüz enflasyonunda zaten bi degeri kalmamistir. hafta sonu cikartip bi sayayim, kac tane ciklet alabilirim.
Evde saklanacak miktarda para iki yerde durur, Çelik kasada ve salondaki konsolun üstü gibi bilindik bir yerde. Birincisinin nedeni malum, ikincisine gelince; Eve anne-baba, misafir vb. gelirse, acil alışveriş vb durumunda aranmasınlar diye oraya bir 1000 lira falan bırakmak adettir.
Kolay yerlere saklayın da hırsız onu uğraştırdınız diye eve tuvaletini yapmasın.
Bu başlığa daha önce itinayla para sakladığımı ve nasıl çalındığını yazmıştım sanırım. Varsa paranız atın bankaya kafanız rahat etsin. inanın hırsızın bulamayacağı hiçbir yer yok. Bizzat yaşadım.
güncel Önemli Başlıklar