bugün

görsel
ayakkabıyı çıkarınca çorapların ayağımın şeklini alıp sertleştiğini farketmişidim. gece gece ayaklarım ne halde diye merak bile etmeden yatıp uyudum.
yazmayayım simdi moraliniz bozulur. yörüğüm lan ben aha surası dedigim yer en az 3 km.
kuzguncuktan başlayıp kadıköy üzerinden hasanpaşaya yürüyerek rekora koşmuşluğum vardır.
tek seferde yürüyüş olarak şu an hatırladığım Pendik Güzelyalı köprüsününden(Pendik dediğime bakmayın sınırları içinde ama tuzlaya daha yakın) kartal meydana kadar yürüdüm. neden mi? can sıkıntısından. yürümek istedim evden çıktım sahilden yürümeye başladım ve sonunda kartaldan otobüse bindim geri döndüm eve.
sanırım yaklaşık 10 km yolu yürümüştüm. lisedeyken otobüs param kalmamıştı.
56 kilometre. 14- 15 saat. 4 küçük meyve suyu, 4 topkek, konserve balık ve sarma ve sınırsız su. Bir sefer gündüz bir sefer gece çoğunluklu.
Belgrad ormanı parkuru 8 km. Bazı yerleri koştum ama.
heykelden görükleye olan uzun yolculuk.
cepa-dikimevi .
mon chin hu yürüyüşü, yani büyük yürüyüş.
17 sene 362 gündür. hayat denen bir yol var. hala daha yürüyorum. engellere takılmadan.
ablaların yanınadır.
sahilden terlik yada yalın ayak olarak, kıbrıs mağusa - kalecik. yaklaşık 26km. çokda değilmiş be.
14kmlik bir dağ yürüyüşüdür.
mecidiyeköy- eyüp. kaç km olduğunu bilmiyorum, ama botun içerisinde yağmurun da etkisiyle ayağıma yapışan çorabın verdiği hissi çok iyi biliyor ve hatırlıyorum.
sirtta 20 kilo cantayla 40 km lik bi yuruyus.Mekan izmir-Menteş
zonguldak- filyos arası bi yerden filyosa doğru yürümüştüm.

17 km, yaklaşık 1.5 saat.

otobüsüne almayan şoförü zükeyim. sonunda otostop ile hallettik işi ama bir baktım sadece bir tepe kalmış. bahtıma tüküreyim!.
Bizi okulun bi ucundan diğer ucu (bkz: ogü).
Rusya'da saolsun bir mal arkadaşın yanlış adres vermesi ve paramı kaybetmemin yanında yaklaşık 3.30 dakika yürümüştüm .
fsm-korupark avm.
Sıhhıye - akköprü mesafesi.
10 11 yaşımdayken anemler alışveriş için 10 km uzaklıktaki ilceye gideceklerdi. çok ısrar etmeme hatta ağlamama rağmen beni götürmemişlerdi. ben de yürüyerek arkalarından ilçeye gidip tekrar geri dönmüştüm. Toplam 22 km falan yapıyor saat 5 civarı yola cikip 11 civari eve donmustum.
Kızılaydan ulusa kadar.
sivil hayatta maksimum 4 saat yürümüştüm. geçen gün.

yavşak arkadaşımın yanlış adres vermesi sonucu konser yerine ucube bi tatil köyüne kadar yürümüştüm. sora hırs yaptım geri döndüm doğru yoldan buldum. 4 saat...
namazgah-zafer plaza gidis donus.