bugün

tam anlamıyla 2000 -2003 yılları arasıydı. annem hayattaydı, fenerbahçe ve beşiktaş galatasaray' a ve futboluna yaklaşamıyordu bile, heyecanım yüksekti, hayallerimi gerçekleştireceğime inanıyordum, okulda iyi bir atmosfer eşliğinde eğitim alıyordum.
sonra izmir' de üniversite okudum. çok güzel kızlarla çıktım. izmir bana hep pozitif enerji verdi. 2003' ün sonbaharından beri kötü hissediyorum. zaten annem de öldükten sonra hiç eskisi gibi olamadım.
Bu yıl. Hala mutluyum çok şükür. Saçma depresif yaşlılık ruh haline daha bürünemedim.
2019 çok net. Hayatımın en güzel anlarını yaşadığım, ama fark etmeden ilerleyen zamanlar için en derin yaraları aldığım yıldı.
2018'di. Ondan sonra hiç olmadı. Üzerinden 5 yıl geçmiş, neyse hayırlısı diyeyim her şeye rağmen.
1996 yılı.
2009-2010 arası haricinde pekde yüzüm gülmedi sanırım.
2019 olması lazım da 2020 den sonra yüzüm gülmedi pek be çok değiştim.

Gerçe hala üşengecim 2 yılda pek de bişey değişmedi hani.

2019 geri dönsen be...

Neden gittin uzaklaştın bizden çabucak.

2020 ahhhhh beee.

O yaz ayını geri ver bana hiçbirşey düşünmesem

Nasıl 3 yıl önce oluyor ya.

2 gündür uykusuzum her tarafım ağrıyor dövmüşler gibi.

Çok mutsuzum aslında.
Gizliyorum.

Heveslerim parçalandı.

Cam gibi.
2009 yılıdır bu yıldan sonra her şey kötüye gitmiştir.
Hala mutluyum. Ama o mutluluğun hafiflik ve ferahlık hissini tam etkiyle en son 2012’ de yaşadım.
Kuşkusuz bu yıldır. ilginç şekilde aynı zaman tam aksi için de bu yıl derim. Derrida'nın differance kavramına pratik örnektir. enteresan, rabbimin inayetiyle.
çok eskiye gitmezsek 2019-2022 arası biraz daha olsun mutluydum. yok çok eskiye gidersek en fazla 2016 en mutlu yıllarımdı.
2015 en son o yıl sevgilim vardı.
2011 ne güzel yıldı aq. ondan sonrası bok.
her yıl mutluluk ve mutsuzlukların çorba olduğu yıldır.
2020.
Ama dönmek istediğin yıl desen 2015 falan. Leyla ile Mecnun dizisinin çıktığı zamanlar. Memleket olarak iyiydik. Ne Suriyeli vardı ne ekonomik problemler. Dolar 2-3 tü
2022 ye kadar daha mutluydum sanırım. Birkaç sene sonra da bu zamanları özlerim büyük ihtimalle çünkü zaman akarken bazı şeyleri de koparıyor.
2002 yılı.
Doların 1.5 (milyon), asgari maaşın 100 dolar olduğu günler. 2002 felan.

Türkiye’deki aç köpekler, biz izine varınca bavulun etrafına dizilip, acaba çikolata getirdiler mi diye sabırsızca bekliyorlardı. Şimdi çikolatayı geçtim, 2 senelik iPhone’ları beğenmiyorlar. Seviyeye bak. Iyyy ayfon 12 mi, ben kullanmam bunu, 14 Pıro maks yoh mu. Sonradan görme Görgüsüzler. Peee.
5 Eylül 2022'ye kadar her şey çok güzelmiş. Bunu sonradan anladım ve şu qn her şey çok kötü.
#doların 1.5 (milyon), asgari maaşın 100 dolar olduğu günler. 2002 felan.

türkiye’deki aç köpekler, biz izine varınca bavulun etrafına dizilip, acaba çikolata getirdiler mi diye sabırsızca bekliyorlardı. şimdi çikolatayı geçtim, 2 senelik iphone’ları beğenmiyorlar. seviyeye bak. iyyy ayfon 12 mi, ben kullanmam bunu, 14 pıro maks yoh mu. sonradan görme görgüsüzler. peee.#

Aç köpek sensin lan it! Komik olduğunu mu sanıyorsun? insanlara bakış tarzın karaktersizliğini açık ediyor. Elin gâvur elleri sana tapulu mu gavat! Madem o kadar reisçi'sin ve ülke çok iyi; ne fok yemeye orada duruyorsun? Çık gel dürzü!
2005 yılıdır. okul yaz tatiline girmiş, 6 cd'li korsan gta san andreas hata vermeden bilgisayara yüklenmiş. bütün yazı beraber geçirdiğimiz kuzenimle oyunu bitirmişiz, gece sabaha kadar tır oyunlarında direksiyon sallamışız. sabah acıkınca döke saça yaptığımız omletler...
Ben en son 2011 yılında mutluydum ve artık mutsuzum.