bugün

An itibariyle aldığım iltifattır. kalecim çok efendi kibar saygılı birisin ailene selam söyle tebrik ederim seni dediler. Sağolsunlar efendim.
ulan fizik tedavide cp li bir kız çocuğu vardı. gözlerinden kalp çıkarıyordu ağır mikrosefalisi de var skolyoz korse giyiyor.bağımsız zor yürüyor.yapıştı koluma tanrım konuşabilseydi bir çok iltifat alabilirdim. kız akıyor resmen sarılıyor koala gibi yapışıyordu.
balım.
O senin ruhunun güzelliği.
Fotoğraflarından daha güzelsin..

Yalan.. onlar Shoplu daha güzel shshdh
-Hocam gözleriniz ne kadar büyükmüş, öküz gözü gibi.
+O bi şarap, kıız! Eşek gözü olmasın?
-Yok yok, öküz.
+sağ ol ya...
Gödün çok güzel.

Halbusi kıllı pis bir şey.
Sana bakınca canım fellah köftesi istedi.

Ne bu şimdi.
79 yaşındaki kadın, daha doğrusu teyze müşterimden. "oğlum sen de bayağı yakisikliymissin" hayrola teyze, bana mı yürüyorsun dedim gülüştük. Darkness'in hoşuma giden küfrü aklıma geldi, edemedim tabii.
Türkçe hocam oğlum sen niye maske takıyorsun, yeminle çok yakışıklısın, covid olmak mı sevgili yapmak mı kızlara bir şans ver oğlum demişti

Hâlâ hatırlar hatırlar gülerim
- ayyy yerim ben seniii... ne şeker şeysiiin. kaça gidiyorsun bakiim sen?
- üç.
görsel
sabaha kadar siksem doymam sana dedi. bende senin benimlen ne işin var pezemek dedim. adam ol keko diye saydırdım. ne kaba. puhaasfdffjj.
senin ne vardı yakışıklı.

söyleyenin terzi olması ve yaşımın 30lar olması haricinde sorun yok. değil mi kurban.
Kuşkusuz bayağıdır iltifat almıyorum. En son pavyondan iş çıkışı aldığım yabancı kız "seni görince neşe geliyor" demişti. Aylar önce.
Ateşsinli yakarsınlı bir iltifattı.
seni is yaparken izlemeye bayiliyorum.

is dedigi de battaniye katlamak.
ne is ama.
siz battaniyeleri suraya koyun ben gelip katlarim.
görsel
Hiç beklemediğim bir yerden iltifat aldım. Üstelik aşırı tatlı bi kızdan. Hayırlısı bakalım...
Kokumla ilgiliydi.
Gayet samimi.
(img:#2266637)
Sözlükte bundan daha amaçsız bir başlık yok amk.
saçların ne kadar güzel, çok parlak ya.
Bu sabah otel de bi cavur saçlarıma iltifat etti tenk yu anam dedim.
En son aldığım iltifatı yazmayacağım çünkü samimi bulmadım.
"tanimaya deger biri oldugunu dusunuyorum."
Bir kız çok güzel yazıyorsun demişti birinci sınıftayken, ondan önce öğrendiğim için kıskanıyordu sanırım kıskanç.