bugün

yazarların hayatını zorlaştıran, hayatını olumsuz etkileyen en büyük sorunlardır.

ulan şu okula gitme olayı olmasa ne kadar rahat ederdim.
uyku düzeni oturtamama sorunu..
tam düzen kuruyorum bir hafta içinde tekrardan sabahlar bir şekilde buluyorum kendimi..
Okula gidememek, okula gidilse de derse girememek. Bir de Fistik benim olmuyor, vuramiyorum kirbaci.
saclarini malıt(mullet ing.)seklinde kestiren adam ve kadin fotograflari kolleksiyonu yapiyorum. bazen resim bulmakta zorlaniyorum. elinizde varsa gonderin.
bi zahmet giderin lan bu sorunumu!

bimeyen icin hatirlatma babinda "prekazi sitili", futbolcu sitili de diyorlar halk arasinda

http://www.rudecactus.com/archives/002017.html
şu sıralar yeni aldığım bilgisayardır.

lenovo g serisi bir laptop aldım, freedos olarak geldi. içine windows 10 yükledim, aktive de ettim ama tekrar aktivasyon uyarısı vermeye başladı bir gün sonra. ayrıca içine hiçbir video oynatıcı kuramıyorum. başka her program kuruldu, oyun dahi oynayabiliyorum ama video oynatıcı ııh.
Über yakışıklı, fazla egzotik, çok sportik, inanılmaz entelektüel olmam.
Tembellik
Çalışma fobisi
Üşengeçlik
Kılını kıpırdatmama

Bunlar kötü şeyler evet her zamanki gibi haksizim, bana zül oluyor artık ama gene takmıyorum kafama. Burada olma sebebim de bu zaten.

(Mimoza çiçeği)
(bkz: siklotimi) 4 yıllık
(bkz: kronik depresyon) 5 yıllık
insanlar kırılacak diye Hayır diyememek.
istemsiz el titremesi
anksiyete bozukluğu
Mükemmeliyetçilik.
Unutamamak.
aldanmak ya. her şeye aldanıyorum. ota çöpe kuşa.
depresyon.
Bugün ne pişirsem.
Çok düşünmek. Düşünmekten bazen kafayı yiycek duruma gelmek.
sevmediğim birini yarınlar yokmuşçasına aşağılamak. bu özelliğimden nefret ediyorum ama kurtulamıyorum da.